Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Jövőre 8. osztályban nem lesz...

Jövőre 8. osztályban nem lesz lány osztálytársam úgy látszik sőt most is egyedül vagyok lány eléggé gáz! Többi lent Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval mivel jövőre 8.-os leszek ezért ugyebár van a Biológia vagy test működése stb. vagy mi a rák tantárgy és mivel egyedül vagyok lány félek hogy ciki lesz mikor a tanár a női testről dumál az osztálynak és ez eléggé ciki azért mégis jobb lenne ha lenne több lány az osztályban rajtam kívül.Vagy menjek át más iskolába?Már ezen is gondolkoztam hogy átmegyek másik suliba jövőre??

#Biológia8
2014. máj. 4. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki!Nincs konkurenciád:)
2014. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jaja! :D
2014. máj. 4. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erős túlzásnak tűnik az iskola váltás emiatt.

Nincs párhuzamos osztály?

Ha nincs, akkor is amit itt leírtál, azt a biológia tanárral is meg tudod beszélni, és kitaláltok valami megoldást.

2014. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem csak emiatt akarok elmenni másik suliba.Mert az osztálytársaim elég rendetlenek és nem lehet tőlük tanulni, és a tesitanáromból is elegem van mivel miatta tört el a lábam.Már eleve utálom ezt a szar iskolát mivel a tanár lehülyézi a diákot és stb.
2014. máj. 5. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

"Már eleve utálom ezt a szar iskolát"

Igen, így már érthető, van más is, nem csak a biológia óra.

Mielőtt döntenél, beszélj a másik iskola tanulóival, mert biztos, hogy ott is vannak rendetlenek és h... tanárok. :D

De az mindenképpen jó lenne, ha lennének lány osztálytársaid is - főleg, ha könnyen barátkozol.

2014. máj. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!