Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért lesz valaki extrovertált...

Miért lesz valaki extrovertált vagy introvertált?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Genetika
2014. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Ha valakinek például sok pattanása van fiatalkorában, az bezárkózott lesz, kerülni fogja az embereket és egy idő után kialakul az introvertáltság. Szerintem bármi ki tudja alakítani az introvertáltságot, ami magányt okoz. Ha meg valaki nagyon szép, az keresni fogja a társaságot, és ott is a társaság közepe lesz, és extrovertált lesz belőle.


Összességében szerintem az adott emberen és a társadalmon múlik, hogy mennyire tud beilleszkedni az adott ember, és ha nagyon jól beilleszkedik, akkor extrovertált lesz, ha nagyon rosszul, akkor introvertált.


Átlagtól nagyon eltérő értelmi képesség is képes arra, hogy magányossá tegyen valakit, vagy egy betegség.

2014. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

én pl azért vagyok introvertált, mert nagyon sokat csalódtam az emberekben. visszaéltek a bizalmammal stb és emiatt nehezen nyílok meg mások előtt. a párkapcsolataimban is sokszor gondot okoz ez.

úgy is veszem észre, hogy minél többet csalódok emberekben, annál nehezebben is nyílok meg. nem szívesen osztom meg a gondjaimat se másokkal, max a családdal.

2014. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Hát nem tudom. Én csinosabb vagyok, mint a legtöbb lány a társaságomban, ennek ellenére ki nem állhatom, ha el kell mennem, és mindenki velem foglalkozik.

Szóval hajlok rá, hogy veleszületett.

2017. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ostobaságot, amit itt leírtak - tisztelet a kivételnek... Ha valaki introvertált, akkor eleve annak születik, ha extro, akkor szintén. És ennek semmi köze a félénkséghez vagy a rossz tapasztalatokhoz, az introvertáltak befelé irányulnak, komfortosabb nekik a fejükben, de ez nem jelenti azt, hogy a magányt keresik csak, hogy társas érintkezés után többet kell pihenniük egyedül, hogy feltöltődjön az agyuk.
2018. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!