Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Alfa állapot? Meditáció?

Alfa állapot? Meditáció?

Figyelt kérdés
Elmagyarázná nekem valaki hogy pontosabban mi is az az alfa állapot,hogyan kell lemenni...stb.?Nagyjából tudom hogy mi az,hallottam már róla,de arra lennék kíváncsi hogy milyen haszna van, és hátránya.Amikor régebben,mikor még jártam karatéra és eddzés végén leültünk és 2 percig kuss és végiggondoltuk hogy mit csináltunk az eddzésen csukott szemmel,az meditációnak számít?Miben segítettek nektek ezek?

2014. máj. 24. 14:08
 1/3 Wadmalac ***** válasza:
100%

Kerítsd meg valahonnan Silva Agykontroll c. könyvét.

Maga az állapot egy átmeneti állapot az ébrenlét és alvás közt, ezzel sok, hétköznapi állapotban tudattalan agyi folyamat tudatosan befolyásolható.

Nem áltudomány, csak a köré kerített paláver az.

Működik, sok mindenre jó, de nem a mindent gyógyító, megoldó csodaszer.

Tanulható, nagyon praktikus sok dologra, de ahhoz kevés, hogy széttéphesd a TB-kártyádat.

A buddhisták meditációja elvileg ezen a szinten mozog.

2014. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ!:D
2014. máj. 27. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Alfa állapot, nem más, mint egy bizonyos rezgésen működő, agyi "hullám",ami (ezt az állapotot) befolyásoló rezgés! Agyi hullámok generálják, ezt a tudat állapotot, amit pl:.hipnózisnál is alkalmaznak!
2014. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!