Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen érzés meghalni?

Milyen érzés meghalni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 13:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
98%

Anyukámat egyszer a halál torkából hozták vissza, és ezt mondta nekem:

Nem volt semmilyen érzés. Nálam csak úgy elsötétült a világ, és semmi sem jutott az eszembe.

2008. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
15%
Szuper jó érzés!!! Mhamarabb próbáld ki XD
2008. aug. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
90%
Szerintem olyan , mint amikor még nem születsz meg, nem emlékszel rá, nem érzel semmit. Valami ilyesmi lehet a halál is. Én mondjuk örülnék ha halálom után a végtelenségig álmodhatnék!!!!!!!!!!!!
2008. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
90%
Én egyszer a medencében próbálgattam, hogy meddig bírom egy szusszal.Talán egy percen keresztül nagyon fel akartam jönni alig bírtam ki,hogy ne bukjak fel.De aztán mikor "átestem" a holtponton minden megnyugodott, és úgy éreztem,mintha soha nem kellene feljönnöm.Elkezdtem álmosodni, és észbekaptam, hogy mi az istent csinálok.4 percig voltam lent, és mikor feljöttem nem kapkodtam a levegőt, mintha le sem mentem volna...
2008. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
88%

Az előttem szóló válaszoló hasonló dolgot írt, ahhoz mint amit én is átéltem.

Amikor elájultam a hypoxia következtében, többször úgy éreztem, hogy a másvilág kapujában állok, és ha tovább folytatom az anyag inhalálását, akkor végleg ott maradok!

Szerencsére csak szívószálon át lélegeztem be, így az ájulást követően már levegő is jutott a tüdőmbe az elernyedt számon át. Semmi fájdalom és légszomj nem volt érzékelhető, ellenkezőleg: minden olyan nyugodtnak tűnt. Ha tovább folyik az inhaláció, már a koporsóban rohadnék!

Ugyanis azt a hülyeséget csináltam többször is, hogy inert gázt (N2O) lélegeztem be, azzal a céllal, hogy "narkotikus" állapotba kerüljek, persze egyedül, úgyhogy nem is segíthetett volna senki. Az ilyen módon kiváltott hypoxia/anoxia észrevétlen marad az ember számára, nem okoz légszomjat, mert azt a CO2 magas szintje, nem az O2 alacsony szintje váltja ki!!! A dokik ezért inhaláltatják érzéstelenítésnél 67%N2O+33%TISZTA(100%-os)O2 keverék formájában! Ha csak levegővel kevered ilyen arányban, ahogyan én is csináltam, akkor az O2 koncentráció bőven a kritikus határérték alá esik (15%), ami MARADANDÓ AGYKÁROSODÁSHOZ v. HALÁLHOZ vezet!!!

Szerencsére valahogyan megúsztam mindkettőt, talán azért, mert utána mindig egy nagyot aludtam és nem ugráltam utána és előőtte, így feltöltődtem O2-vel. Talán egy ici-pici agykárosodás maradhatott vissza! Ezt azért írtam le, hogy ha olyan korú vagy, hogy az ismerőseid közül bárki ki akarná próbálni az ilyesmit, azt állítsd le azzal, hogy felvilágosítod! Altatásnál fogászati műtét alatt "kipróbálhattam" a rendes arányt is és egyáltalán nem járt ilyen mellékhatásokkal, csak rövid gyenge hallucináció volt, mielőtt elszundítottam! Hálát adok az úrnak, hogy még ép elméjű vagyok és élek!!!

2008. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%

elősször is, azt ajánlom hogy kérdezz meg egy halottat O_O

am ha valaki pl egy balestben kínok között hal meg, az nem lehet szörnyű. jó ok, a kínok szörnyűek lehetnek, de utána a halál, már csak megkönynebbülés.

szörnyethalni meg hát... hirtelen lekapcsolják a villanyt, olyan lehet, mint mikor éjszaka tök sötétben elmegy az áram.

szerintetek ha valakit mittomén pl fejbelőnek, és azonnal meghal akkor az még halja a lövés hangját? és érez fájdalmat?,

tudom hogy itt még nem lőttek fejbe senkit, (gondolom),csak véleményeket kérnék. leginkább egy haloté érdekelne, vagy egy szellemé... (a kedves szellemet, megkérném, hogy NE látogasson meg hogy személyesen beszélgessünk), mert akkor valószínű énis kipróbálom, milyen, mikor az ember meghal. XD

ahha és az ember ilyedtében megtud halni? gondolok itt a kör című filmre, amiben jó pár embernek sikerült

2008. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

Nem javasolnám neked az öngyilkosságot!

Nem véletlen, hogy ezen a földön vagyunk, feladatunk van.

Amíg itt vagy, van tested, tudsz tenni, cselekedni, nem vagy tehetetlen.

Hiába nem ismered fel a feladatodat, vagy nem bízol abban, hogy vár még rád valami az életben, ha eldobod az életet, mert "majd TE tudod, mikor elég", átkerülsz a másvilágra, onnan fogsz pislogni, hogy milyen hülye voltál. Ott már nem tehetsz semmit, elég pokol lesz a tehetetlenség.

(Tök mindegy, az a pár perc milyen, ami alatt meghalsz. Utána nem mindegy!!!!)

2009. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
Engem már többször altattak, és az mindig megnyugtató volt, de mostanában nagyon félek. Az öregedéstől, elmúlástól, hogy többet nem jöhetsz vissza...tiszta depó vagyok. Ateista vagyok, de néha annyira sajnálom, hogy nem tudok hinni valami szépben
2009. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
90%

az biztos hogy ha fejbe lőnek akkor nemhallod a lövést mivel a golyó a hangsebességnek többszörösével száguld szóval...

de ami "vicces" hogy akit giotinnal(nem tudom hogy kell írni:D) lefejeztek annak a másodperc tört részéig működik az agya, ami annyit tesz hogy tudatosul benne hogy leesett a feje a helyéről...kellemes lehet

2009. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
90%
Szerintem is pont olyan mint születés előtt...
2010. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!