Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen érzés meghalni?

Milyen érzés meghalni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 13:20
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
94%
én le csúsztam egy csúszdán mellkhason, és rá estem a mellkhasomra , utána összeszorult a tüdöm szinte teljesen , és kb egy 5 percig szinte semmi levegőt nem kaptam :SS közben mintha egyre világosabb lett volna minden , sztem az oxigén hiánytol :DD
2011. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
81%
" A halál békés könnyű, az élet nehezebb ,, Isabella Swan twilight- eggyet értek
2011. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
84%
Ha volt már olyan amikor nem tudtál aludni csak hirtelen elaludtál akkor tudud milyen érzés meghalni. A halál olyan mint az alvás csak öröké tart. Úgy , hogy ha alszol olyan mintha meghalnál. Csak még lélegzel meg élsz. Hát legalábbis szerintem és pár ismerösöm szerint ilyen lehet . Remélem hasznos a válaszom.
2013. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ájultál már el akkor tudod. De ha nem akkor leírom (igen velem megtörtént). Szóval suliban felelek. az ájulás előtt olyan 2-3 perccel ilyen fekete kis kavics méretű pöttyök jelentek meg a szemeim előtt. Mikor már teljesen fekete volt minden és dőltem onnantól már semmit nem éreztem és halottam. Mintha aludtam volna a csendes szobámba. Nem tudom meddig voltam ,,kiütve" de nekem nyugtató érzés volt. Mintha a saját kis világomban lettem volna. Utána mintha valaki megfogta volna a kezem és azt mondaná ,,Nem lehet most vége!" és felültem. Mindenki nagyon ridt volt,hogy úristen mi van de tényleg nem emlékeztem semmire csak a csöndre,nyugalomra és békére.Ja meg az előtte lévő fekete képernyő részre.Szerintem mindeki így érezhet.
2015. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%

Nagymamám anyukája egyszer meghalt. Vagyis kétszer, csak az első nem volt végleges. Értitek:D

Az ágyban feküdt, már hetek óta nagyon beteg volt(nemtudom milyen betegsége volt). Nagyim és a bátyja, meg a családból még néhányan ott ültek mellette, várták, hogy mikor patkol el. Egyszer csak mintha elaludt volna. Nem volt pulzusa, nem lélegzett. Nagyim bátyja meg elkezdte rázni, meg ordítozott vele, hogy "nehogy má' meghalj". Aztán felkelt. Mondta a fiának, hogy "Miért keltettetek fel? Olyan szép helyen jártam." Para:D Aztán mindig emlegette, hogy "Amikor először meghaltam..." és ilyenkor mindenki hülyének nézte:D

Az első halála után 1-2 évvel újra meghalt, de akkor már véglegesen.

2017. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%

Velem is ilyesmi történt.


Autóbalesetem volt, és felfordultam egy kukoricásba.


Mindketten mellettem és hátam mögöt meghaltak.


4 órát voltam kórházban , és ez az idő olyan gyorsan eltelt.

Nem tudom leírni hogy mit láttam és éreztem, mert nincsenek rá szavak.

Ha pozitív és negatív közé kéne besoroljam akkor inkább pozitív lenne....

Misztikus az egész


Ja, és nem vagyok vallásos nem is voltam.

2020. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
91%
Én egyszer nem aludtam északa és töri órán szédültem lehajtottam a fejem hátha jobb lesz és becsuktam a szemem aztán kinyitottam vége lett az órának mentem tesire akkor mondta az osztáj társam hogy az óra felét átaludtam semmire nem emlékszem ara sem hogy próbáltak felkelteni kevés sikerrel. Amúgy én nem a haláltól hanem az utána lévő időtől félek hogy mi lesz.
2021. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!