Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az is alvásparalízis, ha a...

Az is alvásparalízis, ha a kővé dermedt testemet lehúzza valami a bokámnál fogva az ágyról?

Figyelt kérdés

felébredtem,és valami narancsos fényt láttam a falon,lövésem se volt mi az,de azt vettem észre nem tudok mozogni=alvásparalízis(?) egyre jobban dobogott a szívem,amikor lehúzta valami a takarómat,aztán már sírtam,amikor a bokámnál fogva(olyan mágneses szerű erő) le kezdett húzni az ágyról,és az ágy közepénél elájultam..

annyira ébren voltam,és tisztán éreztem mindent,ahogy most itt ülök!!Ez alvásparalízis?


2010. jan. 3. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis nem az egszerűen mikor a tudat ébren van de a test nem? Ez nem nagyon úgyhangzott, hogy huznad le magadrol a takarot, vagy mér mozognal ha igazabol nem mozogsz? =/
2010. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oldalt feküdtem,és mint egy halálba dermedt gyíkot,úgy húztak le az ágyból,amíg a rémülettől el nem ájultam az ágy közepén..
2010. jan. 3. 16:10
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezaz, hogy húztak...
2010. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor talán csak nem én vagyok a hülye?Anyáel akkor laktam,biztos nem jön átt éjszaka lábamnál fogva huzigálni...
2010. jan. 3. 16:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez alvásparalízis volt, méghozzá annak egy olyan fajtája, amely hallucinációval és az ebből eredő nem kontrollált mozgási tevékenységgel párosult. Magyarul amit láttál azt beképzelted az alvásparalízis sokkjának hatására, amit pedig "éreztél" azt te magad valósítottad meg.
2010. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm..már kezdtem végtelenül örülni,hogy jöttek az ufók,és kicseréltek.. :(

na mindegy..majd a következő életemben... :(

2010. jan. 4. 19:54
 7/9 anonim válasza:
Egy rettentő fontos részletet kihagytál: amikor felébredtél az ájulást követően, ugyanabban a fekvésben találtad magad az ágy közepén, amelyben kimúltál, vagy amelyben eredetileg aludtál? Ha az előbbi, a takaród is le volt húzva, ahogy a paralízis folyamán megélted?
2010. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt nem tudom testileg holhelyezkedtem el az ágyon,félek is kissé visszaemlékezni,hisz ez kb 10 éve történt,az a tuti,hogy takaró az tényleg le volt csúszva..A zöld hálóingem ugyanúgy rajtam volt.
2010. máj. 11. 06:44
 9/9 anonim válasza:
Azóta átrendezted a szobád, nem veszed fel azt a hálóinged. Jól teszed. Nagyon szörnyű lehetett biztos:(
2010. júl. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!