Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés
Régebben(sőt néhányszor még most is van ilyen), mindig azt álmodtam hogy valaki megakart ölni, és tudatosan kiakartam nyitni a szememet, de nem tudtam, csak pár mp után nagynehezen, de amikor visszaalszom akkor megint, és megint és megint... Ez az lenne?
2009. dec. 31. 20:25
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ja, meg volt olyan amikor fentvoltam, csak anyámék mellé feküdtem, és lebénultam, beszélni nemtudtam, és láttam hogy 3 UFO beütés közeledik hozzám, aztán amikor nagyon közel voltak eltüntek, és én is tudtam beszélni meg mozogni
2009. dec. 31. 20:28
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Amit kommentben írtál az valószínű az volt.
2009. dec. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! továbbiak is höhetnek!
2009. dec. 31. 21:28
 4/42 anonim ***** válasza:
24%

Te jó ég :O :o :OOO

Ne haragudj, de sztem sürgősen keress egy pszichológust, ez nagyon bizarr, amit leírtál!!!

Amúgy Boldog Új Évet !!!

2009. dec. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%

Az Elm utcában laksz?:)


Ha UFO-kat látsz az nem lehet alvásparalízis, alvásparalízis esetében nem álmodsz, hanem ébren fekszel, csak nem tudsz mozogni.

2009. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Durva! Velem 2-3-szor történt már hasonló. A paralízis (avagy lidércnyomás) az, amikor felébred a tudatod, és tudod, hogy most ébren vagy, de mozogni nem bírsz, se hangot adni. Ilyenkor meg kell mozgatni mondjuk a kisujjadat, vagy valami kisebb testrészt, akkor a többi is "felenged".


Amúgy én egyszer egy kisgyerek szellemét, egyszer meg valami nagyon sötét és gonosz alakot láttam, mikor résnyire kinyitottam a szememet. Ez utóbbinál én is átmentem a másik szobába aludni, de utánam jött! Próbáltam elaludni és nem gondolni rá, de provokált. Csukott szemmel gondolatban végül azt mondtam neki agresszíven, hogy ha nem mész el, megöllek. Erre lett egy nagy villanás és csattanás. Marhára befostam hogy ez most mi volt? De eltűnt.

2009. dec. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nem bizarr csak... hát... nemtom:o

de azért mások története is jöhetne...!

Utolsó: O-O én én inkább magamat nyírtam volna ki:D

2010. jan. 1. 00:37
 8/42 anonim válasza:
77%

Én régeben mindig azt álmodtam hogy valaki/valakik üldöznek

Volt amikor 4-5 hús evő dinó kergetet és meg akartak enni

és a szekrény vagy a fotel mög kellet bujnom :S

(lehet hogy nem ide tartozik de meg osztom, veletek hátha más is álmodot hasonlot)

2010. jan. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
25%

természetesen nincsenek ufók. ezt te is tudod.

ne félj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez menni, komoly segítséget kaphatsz tőlük

2010. jan. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
47%
hát nekem volt h álmomban léstem valami magas helyről asztán felkeltem és mondtam a körülöttem lévőknek látjátok ez csak álom nem haltam meg.Ezután hülyén hangzik de axt álmondtam nagyából amit akartam és álmomban tudatosan csináltam a dogokat meg akkor ébrettem fel mikor akartam.pl valami xart álmodtam akkor mondtam h felébredek és úgy lett de már egy idelye elmúlt ez a valami most nem emléxek az álmaimra egyáltalán nem tom mi ez na mind1 leírtam
2010. jan. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!