Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha agresszívet...

Mit jelent, ha agresszívet álmodom?

Figyelt kérdés
Már 3-4X álmodtam, hogy fogom valaki fejét és verem a földbe vagy az asztal sarkába!
2008. júl. 31. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Juj hát ez aztán az álom.Hála istennek én ilyet nem álmodtam csak olyat hogy engem akartak megölni :)

Ha gyerek vagy akkor ne nézzél annyi horrorfilmet! és nem álmodsz ilyeneket.

2008. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ezt egy pszichológustól kéne megkérdezned.

nem azért mondtam mert őrültnek tartalak de ő megtudja mondani hogy mitől vannak ezek az álmok.

2008. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én egy időben hetente többször azt álmodtam, hogy sötét alakok üldöznek és megakarnak ölni. Megkérdeztem erről egy pszichológust, aki azt mondta, hogy valami nem hagy nyugodni, gondolkozzak el rajta, hogy mi lehet az, lehet, hogy segítségre is szükségem lehet.
2008. júl. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Jah, hozzáteszem, azóta sem jöttem rá, hogy mi lehet az...pszichológushoz nem mentem el, de mostanában már nem álmodom ilyesmiket.
2008. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy visszafolytod a haragod valaki irányt. Dühös vagy valakire, de nem akarsz veszekedést. Én csak erre tudok gondolni...
2008. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 1-szer álmodtam ilyesmit! Nagyon nagyon dühös voltam, nem tudom mire, csak úgy dühös és egyszer csak átváltoztam valami izé sárkányszerüségre és tovább tomboltam, aztán felébredtem és még mindig ideges voltam egész délelőtt!

Akkor sok problémám volt a b.nőmmel, soha nem értette meg az álláspontomat, vagy nagyon megsértődött, emiatt már nem is mondtam neki hogy én mit gondolok!

Szerintem az ilyen agresszív viselkedés az álmokban azt jelentheti hogy magadban folytod a dühödet ami heteken keresztül is felgyülemlik benned!

Ha ez a helyzet, tényleg van valami nagyon zavaró, dühitő dolog a környezetedben akkor beszéld meg valaki, ad ki magadból, mesélj el neki mindent ami zavar...

2009. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!