Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Egyéb kérdések

A kérdés

Tényleg elment a vonat?

dr.Egely György mérnök előadása : http://www.youtube.com/watch?v=E1zOkl7bRFw

Szerinted valóban ténleg elment a vonat?

2014. júl. 10. 18:05  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4 5 6

Ha Egelyről van szó, akkor gyanús, hogy az valójában nem is vonat, és nem is megy.

Apropó, Egely mióta tartozik a tudomány tárgykörébe? Az ezoteriás maszlag sokkal találóbb megnevezés arra, amit Egely művel.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/55Időpont 2014. júl. 10. 18:13 Privát üzenet
Amiben annak az embernek a neve van, azt vedd tárgytalannak. Tudod a mérnökökre jellemző tud lenni, hogy öregkorukra meghülyülnek és kitalálnak 655452 új fizikát, amik szerint hülyeség az egész eddigi. Nem kell az ilyenre pazarolni az időt.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/55Időpont 2014. júl. 10. 18:57 Privát üzenet
fGhw39-84th nevű felhasználó válasza:

"Tényleg elment a vonat?"

El... Egelynek, már nincs visszaút... teljesen beszippantotta a elmebaj.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/55Időpont 2014. júl. 10. 19:27 Privát üzenet
Egely megteremtette a magyar (ál)tudományos bűvészet műfajt.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/55Időpont 2014. júl. 10. 20:15 Privát üzenet
Egelyvel nem az a baj, hogy sarlatán, és nem ért semmihez, hanem hogy elmebeteg.

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/55Időpont 2014. júl. 11. 01:27 Privát üzenet
Egely cseppet sem elmebeteg, pontosan tudja, hogy hülyeséget beszél. Ez inkább üzlet neki.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/55Időpont 2014. júl. 11. 11:29 Privát üzenet
Egy ideig én is azt hittem. De a hülyeségei komplett rendszert alkotnak, a fejében egy olyan világ él, amit a valóság egyetlen részlete sem tud megzavarni. Ha szembesül vele, egyszerűen nem vesz róla tudomást. Szerintem ehhez akaratlagosan óriási energia kéne.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/55Időpont 2014. júl. 11. 13:46 Privát üzenet
Csak az esze ment el ennek a szerencsétlennek

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/55Időpont 2014. júl. 12. 01:08 Privát üzenet
Napfonat nevű felhasználó válasza:

Eddig nem ismertem dr. Egely Györgyöt, sem munkásságát. Vettem magamnak a fáradságot, és megnéztem a belinkelt videót. Ez a videó az első, amelyen őt beszélni láttam, és most találkoztam először az ő gondolataival! Nikola Tesláról és a korlátlan mennyiségben rendelkezésre álló energiáról (amelynek teljesen ingyenesnek kell lennie), már hallottam.

Az a tény azonban, hogy frekvenciamódosítással minőségében meg tudja változtatni az anyagot, ledöbbentett!

Ha elindulunk a hidrogéntől "felfelé", rendszámonként, akkor azt láthatjuk, hogy minden egyes elem eggyel több elektronnal rendelkezik, mint az előző. Ha puszta rezonanciával a 6 elektronnal rendlkező szénből 26 elektronos vas "teremthető", akkor ő is darázsfészekbe nyúlt.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/55Időpont 2014. júl. 12. 16:26 Privát üzenet

"Az a tény azonban, hogy frekvenciamódosítással minőségében meg tudja változtatni az anyagot, ledöbbentett! "

Látom, te is szépen bekajáltad Egely baromságait. :D Az írásodból (szénből vas) gyanítom, hogy azt a mikrosütős marhaságot linkelték, amelyikben grafitbélből készít mikrosütővel vasat. Az egész úgy baromság ahogy van. Sosem alakított át Egely egyetlen szénatomot sem vasatommá, se a mikrosütőjével, se más ketyeréjével.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/55Időpont 2014. júl. 12. 16:35 Privát üzenet
1 2 3 4 5 6

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy egy kilométer hosszú,100km/h órával haladó vonaton a kalauz a vonat elejétől a végéig átsétál, akkor az út neki egy óráig tart. És ha az állomásról nézzük?
Alföldi Róbertnek elment az esze?
Hogyan kell megoldani ezt a feladatot? Egy vonat útjának első felét 1,5-szer nagyobb sebeséggel tette meg, mint a második felét. Az egész útra vonatkozó átlagsebessége 43,2 km/h....
Sose fuss olyan vonat után, ami már régen elment-ez mit jelent?
Hogy van a szövege? , , Elment a vonat messze már, üres az állomás. , , Sehol se találom a neten. Egy nő énekli azt tudom csak.
Megpróbáljam? Vagy ez a vonat már elment?

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!