Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha főnökök lennétek egy...

Ha főnökök lennétek egy ügyvédi irodában és egy kövér nő jelentkezik a meghírdetett álláslehetőségre. S mikor meglátjátok és még nem beszéltetek vele, mit gondoltok milyen munkaerő egy kövér nő?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 01:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
10:44 nagyon egysíkú a gondolkodásod..
2010. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
70%

Pasik!

inkább alkalmaztok egy üresfejü hülye tyukot aki azt hiszi magárol ő Barbie...a tollat sem ismeri...de sexy a lába nagy a melle -

minthogy egy okos vicces vidám nem dohányzó független nöt??

a férfiak általánosság agyi szintem a nökhöz való vonzódásuk 98%ban igaz!

Elnyerték a csinibaba-titkárnök diját minden hasonlo üresfejü idiota lökött tyuk

2010. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%

szóval akármilyen jó az önéletrajza valakinek(felsőfokú nyelvvizsgák,pl.külföldi gyakorlat,jó referenciák stb..)nem veszitek fel,mert kövér és biztos lusta,meg akaratgyenge??


pff...szánalom

2010. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze biztosan fontos a kinézet is, de nem szabad, hogy ez legyen a döntő. Elvégre nem modellügynökséghez jelentkezik az ember, hanem ügyvédi irodába.

Ránézésre abszolút nem lehet és nem is szabad eldönteni, hogy alkalmas-e a feladatra.

A minap voltam egy állásinterjún, ahol a fogadó fél dadogott, de mindemellett kedves volt, udvarias, és szakmailag is letett valamit az asztalra. Szóval ne ítélj elsőre.


Az pedig, hogy bontaná a csapatszellemet egy molettebb nő, nem feltétlenül igaz. Attól még szeretik a társaságot és jókedvűek, hogy van rajtuk súlyfölösleg.


Aki kinézet alapján dönt, az szép szegénységi bizonyítványt mondhat magáénak.

2010. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Kedves válszolók! Nagyon köszönöm, hogy írtok, bár nem olvastam még el az össze kommentet!
2010. jan. 29. 14:37
 26/36 A kérdező kommentje:
DE írjatok mééég! Kíváncsi vagyok a véleményetekre
2010. jan. 30. 23:14
 27/36 Salx Narval ***** válasza:
93%
Engem nem zavarna, hogy a titkárnőm, vagy kolléganőm nem jönne velem túrázni vagy kirándulni.Lássa el jól a feladatát, ennyi nekem épp elég,ha sovány, ha kövér.Ez a csapatszellem baromság, csak annak jó aki szervezi. Mostanában nagyon divatos dolog lett, de szerintem nem szabad senkinek kényszerprogramot csinálni.Természetesen nem baj , ha néha ilyen is van, de ebből rendszert csinálni, nem jó dolog. Senki nem meri megmondani a főnöknek, hogy mennyire utálja a hülye túráit, mert félti az állását. Egyébként egy ilyen főnökből ki is nézem, hogy ezért kirúgna valakit. Tapasztalatból tudom, hogy ezek a programok nem építik a csapatszellemet, hacsak nem alulról építkezik a kezdeményezés és a főnök csak megszervezi.Én nem várnám el a munkatársaimtól, hogy velem szórakozzanak, ha ők másképp szeretnék eltölteni a szabadnapjukat és ezt nem is éreztetném velük.Az is nyilvánvaló számomra, hogy olyan programot szerveznék csak, ahol mindenki jól érzi magát és önként jön, nem pedig azért, hogy nekem megfeleljen. Csak bátran hölgyeim, nem mindenki az alakot és a kort nézi.
2010. jan. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
16%
Hát igen. Nagyon a "molettek" begyében vagyok. Különben az akcióinkat a beosztottak választják ki, azt amit akarnak, akkor amit akarnak, s én általában csak fizetem. Csak az jön aki akar és olyan gyakran amikor akar. Olyan viszont nincs, hogy valaki soha nem akar, s csak a hétvégéken akciózunk, de gyakran akkor is amikor ti munkában vagytok. Butaság kritizálni engem azért mit már leírtam, ha belegondolsz manapság azért harcolnak a légitársaságok is hogy a kövér ember 2 székért fizessen. A "teltkarcsúak" meg a "molettek" maguk járatják le saját magukat. Különbség munkába járni (bemenni és elterebélyesedni az asztal mellett, 9:30-kor tízóraizni, 12:00 ebédidőt kivívni...)és különbség valahol valamiért dolgozni. S ott nem biztos hogy mindennap 12:00-kor ebédelsz. Van, hogy csak 16:00-kor van a tízórai. Na ezt nem igazán viselné el a molett.
2010. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Salx Narval ***** válasza:
06-25 vagyok.Én nem vagyok kövér, de tényleg sértőnek találtam ahogy nyilatkoztál róluk..Az viszont pozitívum, hogy nem kényszeríted az alkalmazottakat és ismerve saját előítéleteidet, nem is alkalmazol ilyen embereket.Nem a jogszerűségét vitatom a döntésednek,hiszen azt alkalmazol akit akarsz, csak az emberség terén lenne mit pótolni.Én ugyan nem értek egyet veled abban, hogy a kövérek nem jól teljesítenek, mert számos ellenpélda van előttem. De nyilván a te verziódra is van példa. Minden esetre, nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy nálad jó munkahelyi légkör legyen. Ilyen gondolkodás mellett, szerintem inkább hallgatnak az emberek,mit is lehetne várni egy ilyen főnöktől. Nem hiszem, hogy csak a kövér emberekkel van problémád és azt sem , hogy mindenki igazat ad neked a cégednél, de szerintem még a haveri körödben sem.Jót tenne neked egy kis önértékelés és ezt egyáltalán nem sértésnek szánom, bár nyilvánvaló, hogy annak fogod tekinteni.Egy józan gondolkodású ember, nem vélekedhet így másokról, főleg ha emberekkel bánik.
2010. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Még csak annyit tennék hozzá, hogy nem feltétlenül egészséges, hogy valaki hetente 40 órát együtt tölt a munkahelyén bizonyos emberekkel, s akkor még a hétvégén is együtt legyenek. Biztos sok cégnél fontos ez, de ezt másképpen is meg lehet oldani. Ismerek olyan munkahelyet, ahol évente többször (3-4 alkalommal) szerveznek színházlátogatást (akár Bp-re is), és minden évben van egy utazás külföldre, amelyen önkéntesen részt lehet venni, kedvezményesebb áron, mint az utazási irodákban. Szerintem ennyi bőven elég. A munkakapcsolatok pedig úgyis kialakulnak.
2010. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!