Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mondanátok valami jó tippet,...

Mondanátok valami jó tippet, hogyan kellene összeállítani egy egészséges, kényelmes fekvőhelyet padlóra?

Figyelt kérdés

Új albérletbe költözünk, és az egyik szobában nincs ágy, szóval úgy döntöttem, kipróbálom a földön alvást, az ázsiaiak szerint az úgyis egészségesebb. :)

Mondanátok nekem pár tippet, mi kell ehhez egy jó minőségi matracon kívül?


2010. ápr. 14. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, véletlenül rossz témába írtam... :S
2010. ápr. 14. 20:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Sebaj, de szerintem manapság nem nehéz dolog. Veszel egy kb 10 centi vastag szivacs ágybetétet, vagy 5 cm is elég, ha nem vagy kényes, leteszed a földre, és kész. Én is szeretek a földön aludni. Nekem akér egy 2-3 cm. szivacs is elég.
2010. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

uncsitesónk nálunk aludt, aztán poénból földön aludtunk :)

mi magunk alá terítettük az összes szabad paplant, fejünk alá párna, betakaróztunk (órákig dumáltunk) aztán elaludtunk.

Reggelre mindenünk fájt XD

2010. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6-8 cm vastag jó minőségű szivacsos matrac teljesen elég.

Én már volt, hogy a szekrényajtót tettem a matrac alá egy lógó hasú fémsodronyos ágyon. Akkor aludtam a legjobban.


Ha hosszú ideig marad így, figyelj oda a tisztaságra. Nagyon száll a por ilyen alacsonyan. Takarítás sűrűn javasolt, és közben szét kell szedni az egészet.

2010. ápr. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. ápr. 16. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!