Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valóban egészsége...

Hogyan lehet valóban egészséges étrendet összeállítani? És hogy lehet betartani (pl esti szénhidrátéhség ld lenn)

Figyelt kérdés
A télen eléggé elhagytam magam, fel is ugrott néhány kiló "melegítőháj" :) Most megint elkezdtem aktívan spotolni (lovagolok) és emellé szeretnék normális kajákat is enni :) Sajnos az a probléma, hogy napközben nagyon jól elvagyok a salátával, szárnyas húsokkal, teljes kiőrlésű pékárukkal, de estére beüt a krach :( Olyan hat felé majd megőrülök már a fehérkenyérért vagy egy fánkért. És sokszor nem is tudok ellenállni nekik :( Mit csináljak, h ne törjön rám este ez a szénhidrátéhség? (én már csak így hívom...)
2010. márc. 22. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én meg ezt úgy hívom, hogy gyenge akaraterő :) Ne haragudj, de csodák nincsenek. Ha megeszed amit nem kéne, ráadásul este, akkor ez van.
2010. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:
Na volt itt már egy hasonló probélma, edzőként lehurrogtak, amikor azt tanácsoltam hogy Scitec - Protein Delite este, csoki és nasi helyett, ezt erre fejlesztették ki. Csak fehérje, minimális szénhidráttartalommal, csak ajánlani tudom, én is használtattam a női tanÍtványokkal, tapasztalat, hogy működik, ha szénhidrátéhség egyébként annak az egyik jele, hogy túldiétázod magad, pontsabban kéne étkezned.
2010. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!