Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ufók, földönkívüliek léteznek?

Ufók, földönkívüliek léteznek?

Figyelt kérdés

Ti h gondoljátok?

és ha nem,miért?

ésha igen,miért?

és szerintetek meglátogatnak minket?:D


2008. szept. 29. 15:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Hmm..:)

Érdekes:P

2008. okt. 6. 16:28
 12/24 anonim válasza:
100%
Mikor az ősember kijött a barlangjából,valami hihetetlen dolognak kellett történni vele,hogy később piramisokat kezdjen el építeni.Minden piramist a Föld szárazföld tömeg középpontjára építettek,melyek egyenest alkotnak az orion csillagövvel.Kérdem én, kik segítségével oldották meg azt a máig nem egyszerű méréseket? Nem beszélve arról,hogy már 5000 évvel ezelőtt ábrázolták barlangrajzokon naprendszerünk Plútóját,pedig csupán 12 éve fedezték fel csillagászaink...és még van megannyi megválaszolatlan esemény.Nézhetjük ezeket a dolgokat objektíven vagy a hit nézőpontjából is.És még egy érdekesség, a "csillag gyerek" koponyája.Szemgödrei nagyon közel álltak egymáshoz,a DNS vizsgálat eredménye kimutatta,anyja ember,de az apja már nem 100%-ban földi lény.A bizonyítékok mellett mindenki abban hisz amiben akar.
2008. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Xmes ***** válasza:
100%

Válasz a kérdésre, és az első hozzászólás írójának:


Definíció kérdése az egész.

Ha az UFO szón azt értjük, amit jelent, vagy az eredeti amerikai katonai definíciót, akkor egyértelmű, hogy a válasz igen.

"UFO=Unidentified Flying Object (Azonosítatlan Repülő Tárgy/Objektum). UFO-nak minősül minden olyan a légkörben, vagy azonkívül megfigyelt repülő objektum/jelenség, aminek a miben létét és az eredetét a megfigyelő(k) a saját ismereti szintjén/szintjükön nem tudták/tudta meghatározni, tehát számukra ismeretlen."

Ha ezt a definíciót nézzük, és vesszük alapul, akkor egyértelműen kijelenthetjük, hogy UFO-k márpedig vannak, hisz kizárt, hogy még soha sdenki nem látott olyan repülő valasmit, amiről nem tudta, hogy mi az. Még akkor is, ha csak egy repülőgép, hőlégballon, vagy épp egy gömbvillám volt.

Ha az UFO szón idegen űrhajókat, vagy a magyar nyelvi idiotizmust alapul véve a földönkívüli lényeket értjük, akkor már egészen más a szitu. Szerintem kizárt, hogy máshol, máskor ne jött volna létre technikai civilizáció, és az is, hogy mind max olyan fejlett, mint mi, vagy csak egy kicsit fejlettebb. A fizika mai állása szerint a rövid idejű csillagköi és intergalaktikus utazás elméletileg lehetséges, és legalább két elméletben működő modellt is kidolgoztak már a megvalósítására, bár még messze nem járunk ott, hogy ezt a gyakorlatban is megvalósíthassuk. De a lényeg az, hogy lehetséges, és semmilyen fizikai törvény nincs, ami ezt lehetetlenné teszi. Ebből kifolyólag meglehetősen nagy ostobaságnak tartom azt kijelenteni, hogy mások, nálunk jóval előre haladottabb technikai civilizációk ne tudnának hajókat, és élőlényeket ide küldeni akarmilyen célból. Mondjuk szerintem az ismert UFO jelentések max 1-2 százaléka igaz, a többi szándékos hamukázás, álom, hallucináció, stb.

A marsi élettel kapcsolatban: A NASA és az ESA szerint jó esély van arra, hogy régen kialakult az élet a Marson. És figyelembe véve, hogy a bolygón még mindig van víz, és a magja sem hűlt még ki teljesen, egyáltalán nem jelenthetjük ki biztosan, hogy az egykor esetleg létező marsi élet kihalt. Ha csak a földi élet alkalmazkodó képességét vesszük is alapul, akkor könnyen beláthatjuk, hogy ha egyszer kialakult a marson az élet, akkor bizony nagyon jó esély van arra, hogy az még mindig létezik valahol a felszín alatti vizekben, vagy a talajban, valószínűleg egysejtű organizmusok formájában.

2009. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
100%

Hát szerintem léteznek mert még szerintem nem fedeztük fel az egész világegyetemet és kizárt h csak ezen az 1 bolygón jött volna létre az élet. Meg régen az egyiptomiak is szerintem földönkívüliek segítségével építették a piramisokat.

"Egyes kutatók úgy gondolják , hogy az írott történelem előtti korban, tehát Kr. e. 6000-től jóval korábban létezett egy technikailag fejlett szupercivilizáció, melynek nyomait világszerte megtalálhatjuk Amerikától Ázsiáig. Mivel pedig a legtöbb emlék Egyiptom területéről származik, mondhatni, a térségben koncentráltan vannak jelen ősi maradványok, úgy gondolják, hogy a civilizáció központja itt lehetett valamikor Kr. e. 12 ezer és 40 ezer között. A Föld többi vidéke alighanem csupán gyarmata, gyéren lakott peremvidéke volt eme ősi civilizációnak, amely valamilyen oknál fogva elpusztult. Romjain viszont felépült az általunk ismert egyiptomi birodalom, melynek vallási és társadalmi vezetői valószínűleg birtokában voltak az ősök néhány tudományos, technikai vívmányának, még ha nem is értették azok működési elvét, csupán használták őket, amíg el nem romlottak."

2009. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Léteznek! És , igen, meglátogatják a Földet! Több faj, lénytípus is van!
2009. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Szerintem földönkívüliek igenis léteznek. Én nem hiszem, hogy az egész világűrben csak a Földön alakulhatott ki élet. És még az is előfordulhat, hogy eljöttek. Ki tudja?
2010. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Valószínűsíthető, hogy földönkívüliek igen. Az is valószínű, hogy intelligensek is. De szerintem növényekhez hasnoló élet rengeteg bolygón van. UFO-k pedig természetesen léteznek, az UFO jelentése Unidentified Flying Object - Azonosítatlan Repülő Tárgy.
2010. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb éslelés mese. Az biztos hogy léteznek, de lehet h nem okosabbak nálunk és ők sem tudnak kijutni a bolygóról. Egyébként ha olyan okosakk lennének hogy itt repkednek, akk miért lennének olyan figyelmetlenek hogy elrabolnak és haggyák ogy tudjunk róluk. És miért csak a fejletteb helyeken látják őket. Pl afrikában miért nem repkednek? Azért mert az ottani embereknek van jobb dolguk is mint hogy ilyen meséket találjanak ki....!
2010. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Az univerzum megközelítőleg 15 milliárd éve alakult ki.

A naprendszer csak 4,5 milliárd éves.

Az ember csak pár 100 ezer éve fejlődött ki(lehet hogy van az 100 millió éve is), és már az űrbe is eljutottunk.

Túl nagy az univerzum ahhoz, hogy ne fejlődött volna ki egy embernél is intelligensebb faj, és túl sok bizonyíték van arra, hogy már jártak itt, vagy még mindig itt vannak.

Nagyon retardált dolog azt mondani, hogy nem léteznek.

100% hogy léteznek, csak az a kérdés, hogy hol keressük őket.

2010. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Brutusz55 válasza:

-Szerintem léteznek

-Ha nem,azt nem hiszem.

-Ha igen:Ufo az ugye van, földönkívüliek valószínű van élet a földön kívül.

-szerinted?

2011. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!