Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ufók, földönkívüliek léteznek?

Ufók, földönkívüliek léteznek?

Figyelt kérdés

Ti h gondoljátok?

és ha nem,miért?

ésha igen,miért?

és szerintetek meglátogatnak minket?:D


2008. szept. 29. 15:05
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Szerintem léteznek földönkívüli lények.

Csak éppen nagyon messze tőlünk.

Hiszen azt azért nehéz lenne elhinni, hogy sok milliárd bolygó és galaxis közül itt van csak élet.

Én nem fogom magyarázni a történelmi eseményeket meg az evolúciót.

Szerintem egy értelműen léteznek földönkívüli lények

2011. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Valaki Renáta válasza:
Téged ez miért érdekel? Te miért vagy kíváncsi erre?
2011. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nagyon messze vannak. Mondjuk teljesen mindegy hogy bringával vagy zűrhajóval megyünk úgysem érünk oda soha a mi technológiánkkal. És akkor még nem is a távolság miatt, mert az űr korán sem olyan mint egy tiszta óceán.
2018. júl. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

UFO-k, biztosan vannak. :-) Jelentése ugyanis azonosítatlan repülő tárgy, ami lehet akár egy jelzés nélküli műhold vagy repülő is.


Földönkívülieknek, legalább ekkora az esélye, ugyanis akkora az Univerzum, hogy a Földön senki és semmi (még a gépek sem) tudják felfogni. Az a kérdés, hogy milyen messze vannak.

2020. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!