Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezhet földönkív...

Szerintetek létezhet földönkívüli civilizáció?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 23:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
46%
Nincs fent PDF-ben ez a kötet, könyvtárban megnézheted. Mi Micsoda sorozat - Modern Fizika. De az "Otthonunk a világegyetem" is hasznos olvasnivaló lesz, abban is le van ugyanez írva, csak némiképp egyszerűbben.
2016. szept. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
28%
Civilizacio alatt hasonloan fejlett elolenyekre gondolsz? Szerintem nem valoszinu. Viszont az hogy elet van a foldon kivul szinte biztos.
2016. szept. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
65%
#11, remélem tudod, hogy a Mi Micsoda sorozat egy ismeretterjesztő sorozat kb. 12 éveseknek, az ő szintjükön előadva a dolgokat.
2016. szept. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Mojjo ***** válasza:
73%
@11: most komolyan, te hány éves vagy?
2016. szept. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Én teljesen biztos vagyok benne hogy kell legyenek. Egyszerűen nem létezik hogy a hatalmas univerzumban csak mi legyünk. Modern ember nem olyan régóta él a Földön? De mi van ha ezek évmilliárdok óta fejlődnek? Szerintem egyébként nem is úgy nézek ki ahogyan a köztudatban benne van.
2016. szept. 11. 10:05
 16/37 anonim ***** válasza:
Léteznek, és, ha fejlettebbek, akkor nem vallásosak.
2016. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Mojjo ***** válasza:
30%
@16: nem semmi, hogy a pszichológiájuk rejtelmeit is meg tudod jósolni :)
2016. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Csak a mi galaxisunkban 500 millió lakható bolygó lehet a tudósok szerint,és a világegyetemben 100-800 milliárd galaxis létezhet,és a mi galaxisunknál sokkal nagyobbak is vannak.Kizárt dolognak tartom,hogy nincs földönkívüli civilizáció.
2016. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

3:29, igen, tudom. És? Ez a legfőbb érved, hogy "hádde az a könyv gyerekeknek készült"? Ha szerinted hazugság amit leírnak benne, akkor cáfold meg.

7:18, ez rád is vonatkozik.

2016. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Mojjo ***** válasza:
94%

@19: Csupán fura lenne, ha egy felnőtt egy gyerekeknek szóló könyvre hivatkozna, mint forrásra. Nem tudom, mit írnak benne,de ha tehetem, belenézek, de ha tudsz esetleg, legalább egy oldalszámlt mondj kérlek, hogy ne kelljen végigolvasnom az egészet. Amúgy hazudni persze nem szoktak, de rengeteg pontatlanság van a gyerekeknek szóló ismeretterjesztő könyvekben.


Ami a kérdést illeti, a 9-es hozzászólásban kigoogleztam helyetted a kérdést, az első pár linken érdemes végigmenni. Vagy akár itt kezdeni:


[link]


(Igen, jó és releváns szócikk, érdemes végigolvasni.)


A gond sosem az, ha valaki nem tud valamit, vagy rosszul tudja. Még csak nem is az, ha a hibás infóit hangoztatja. A gond az, hogy ha kijavítják, de azután sem hajlandó utánanézni. Remélem, te nem ilyen vagy. A lehetőség adott, így a 21. században igen könnyű dolgod van, még linkeket is kaptál, szóval hajrá :)

2016. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!