Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tegyük fel nem volt olyan,...

Tegyük fel nem volt olyan, hogy ősrobbanás. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Aki nem kèpes ezt a feltevèst elviselni, ne kommenteljen. (habár ezt hiába írom)

Köszönöm.



2017. aug. 3. 20:48
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

Ha meg tudnánk érteni, felfogni, esetleg elképzelni a VÉGTELENt és a SEMMIt, akkor könnyebben felfognánk az ősrobbanást is. (szerintem)


(Azt mondják, a képzelet határtalan. Pedig szerintem csak azt tudjuk elképzelni, amit már tapasztaltunk, láttunk.)

2017. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
0%
Nem értem! A föld több mint a feléről nem tudnak semmit a "tudósok"! Az itt hozzászólók többsége azt nem tudja mit fog csinálni a jövőhéten ! De,hogy mi fog történni évmilliárdok múlva azt a legnagyobb részletességgel!
2017. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 Mojjo ***** válasza:
100%
@52: nincs ebben semmi különös. Azt is jobban tudjuk pl, hogy miket mondott/tett egy a világ tulfelén lévő, fura, narancsosőszes hajszínű pacák, mint, hogy miket a szomszédunk.
2017. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim válasza:
Jól van!meg könnyebbültem! Látom mindenki tud mindent! Megyek vissza a cellámba, mindjárt jön a vizit!
2017. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

"Megyek vissza a cellámba, mindjárt jön a vizit!"

Ne ez mondjuk még hihető is.

2017. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!