Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A valóságról vannak-e pontos...

A valóságról vannak-e pontos emlékeink?

Figyelt kérdés
Nem feljegyzèsekre vagy videókra gondolok. Szerintem nincsenek. Ha valaki ezèrt megtámad elmagyarázom, de kíváncsi vagyok az èrvekre.

2017. okt. 23. 20:09
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Meg kell ismètelni aktívan termelődő C12H16N2-al a kísèrletet.(amit a negatív energia áramlása is blokkol úgy 70%-ban) ha a negatív èrtelmezès ès èrtèkelès megszűnik, akkor a blokkoló anyag nem elèg a blokkolásra.
2017. okt. 24. 23:12
 22/31 A kérdező kommentje:
Evolúciós katalizátort termel a buksink ha engedjük neki.
2017. okt. 24. 23:29
 23/31 anonim ***** válasza:

"A fizikai törvènyek valósak, az a fejlettsègi szint nagyon nagyon magas aminèl èlrtelmèt veszítik."

Nagyszerű, akkor mutasd be.


"Az már közel sem emberi tudatállapot de ebbe ne menjünk bele."

Ez lefordítva azt jelenti hogy nem is tudsz példát mutatni, tehát valótlant állítasz?


"Az áldozatokra gondolsz akik egèsz èletükben áldozatnak èrzik magukat ès ezt erősítik."

Ezt most kire érted? A nemi erőszak áldozatai ábrándoznak arról hogy áldozatok lesznek vagy a cukorbetegek?


"A legvadabb öröm emelkedett állapotát erősítő elkèpzelèsek viszont szinte azonnal reakciót váltanak ki a környezetből."

Aha, most akkor hat a környezetre amit az ember gondol vagy nem emberi tudatállapot? Egy kábszeres szélsőséges érzelme miért nem okoz változást a környezetben? A természetes reakciókat nem számítva természetesen.


"Azèrt nem èrtek el eredmènyeket mert eredmènyekből indultak ki."

Innentől kezdenek "szürreálissá" válni a mondataid.


"Az a kis mirigy ha túl sok C12H16N2 termel, akkor kialakul a 6. èrzèk."

Milyen mirigy, milyen C12H16N2, miféle 6. érzék? Tudsz értelmes választ is adni a bebiflázott szövegen kívül? Ok, ez egy hallucinogén, de mi köze a hallunak a valósághoz, mármint a képzelt összefüggéseken kívül? :D


"Arra is rájöttek a kedves kísèrletezők"

Miféle kísérletezők? Hol lehet olvasni róla, mit szólt ehhez a tudós világ?


"Hitler bácsi konkrètan ;)"

Várjál má', Hitler megnyuvadt, nem súgta meg a felturbózott 6. érzéke hogy nem jó amit tesz és még azt is rosszul teszi és rossz vége lesz?


"Ne a netes hivatalosan is elismert anyagokat higgyètek"

Aha... inkább valami állítólagos papírra firkantott feljegyzésnek.


"Evolúciós katalizátort termel a buksink ha engedjük neki.

"

Én vagyok a Batman!


Neked nem az ezotérián lenne a helyed?

2017. okt. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

El tudod dobni az elfogultságodat csak egy pillanatra? Nem csoda, hogy valótlannak tűnik ez az egèsz. A technikát felfedeztèk. Mi törtènt? Lett mindenkinek. A blokkoló anyagokat felfedeztèk. Mi törtènt? Lett mindenben. A számodra valós ès valótlan dolgokat mi határozza meg? A hited. Na ès a hetedet mi? Az amit igaznak fogadtál el, amit tanultál. Amit tanultál az minek az eredmènye? Felfedezèseknek. Mi volt ennek a kèpessègnek a blokkolhatósága? Egy felefedezès. Hogyan tanultál meg ezen a módon gondolkodni? Na?

Mièrt lettèl elfogult? Mièrt nem akarod elvègezni a kísèrletet aktívan termelődő dmtvel, hogy bebizonyítsd az igazad? Akkor legalább mindenki nyugodt lehet èn meg hülye.

2017. okt. 24. 23:54
 25/31 anonim ***** válasza:

Fenéket. Nyomod az összeesküvéssel kibélelt képtelen rizsát mindenféle érvelés és bizonyíték nélkül, válaszaid sincsenek és én vagyok az elfogult mert várok még valamit a meséden kívül. :D


Van képed azzal érvelni hogy azonnal bizonyítsam a hülyeségedet. Nyomasd te a kísérletet - akármi lenne is az :D - majd ha bármi értelmes dolgot fel tudsz mutatni akkor írj.


Ez itt a tudomány kategória, nem az ezotéria, itt nem fogják megtapsolni a valóságról képzelt véleményedet ha nem tudod alátámasztani.

2017. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Nem igazán èrdekel megtapsolnak-e, ahogy az se ha kiröhögnek. Felejtsètek el az egèszet.
2017. okt. 25. 08:17
 27/31 Wadmalac ***** válasza:

Sajnos a teóriád végképp nem összeszedett, félkész, más forrásokból ollózott és végiggondolatlan (vagy nem tudod rendesen összefoglalni), mindenek felett meg nélkülöz minden, kutatásra érdemes hiteles alapot.


Így legalábbis ebben a kérdéskategóriában nincs vele mit kezdeni, a cáfoláson felül.

2017. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem magam miatt írtam ki a kèrdèst. Nekem teljesen jó így is minden.
2017. okt. 25. 08:46
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem igaz kérdező! Nem jó neked minden! Sok minden lehet jó neked, de a kérdésed generálta állapot nem jó neked. Most értettem meg a szemléletedet. Nem jó, tehát kihátrálsz belőle. És akkor ismét jó. Ezt egy darabig lehet csinálni. Amíg a valóság azt nem mondja: eddig azt tettél, amit akartál, mostantól én következem. Érezd jól magad egy fájdalmas gyógyíthatatlan betegségben, ahol senki nem támogat. És ahol tudod: közel a halál. Nem kívánom neked, de megnézném, milyen radikálisan és fénysebességnél gyorsabban változna meg a véleményed.


Sokáig nem értettem a problémádat, mit akarsz, mi is itt az állítás. A #28 válasz rávilágított.


Egy primitív formája ennek az irányzatnak a MLM módszertan az ügynöki világban. Ez az állapot kell ahhoz, hogy képesek legyünk bármit eladni bárkinek. HA nem bizonyulunk képesnek, befuccsol az üzlet. Egy sokkal komolyabb és veszélyesebb formája ennek a szcientológia. Ott már profi módszerek dolgoznak meg, annak már stabil lelkiállapot és hozzá megfelelő ismeret tud ellenállni. Nem tudtam, hogy már van egy konkrétan kevéssé veszélyes, ugyanakkor sokkal rosszabb folytatása, mikor filozófiát csinálunk belőle. Pedig tudhattam volna, mert cél van. A folyamat addig zajlik, míg oda nem érünk. Ha kiteljesedik, létrejöhet a falanszter, amit Madách (és mások) megálmodtak.

2017. okt. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nem igazán van alapja annak amit állítasz. Èvek óta figyelek meg viselkedèst kiváltó okokat ès ezek mind mind gondolati síkon vannak. Hogy kerültek oda? Rengeteg mód van rá.
2017. okt. 25. 13:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!