Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A valóságról vannak-e pontos...

A valóságról vannak-e pontos emlékeink?

Figyelt kérdés
Nem feljegyzèsekre vagy videókra gondolok. Szerintem nincsenek. Ha valaki ezèrt megtámad elmagyarázom, de kíváncsi vagyok az èrvekre.

2017. okt. 23. 20:09
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Kiskoromban a Dáridót néztem a szüleimmel és a bátyámmal a TV-ben sós ropit ettem és arra nem emlékszem,hogy mikor hogyan aludtam el,de ami eztán történt arra a mai napig tisztán emlékszem. Felébredtem és tök sötét volt a szobámban próbáltam odamenni a redőnyhöz,hogy felhúzom a játékaim a földön voltak akármerre léptem vagy lego darabra léptem rá vagy plüss állat vagy valami fa építő kocka stb... a redőny zsinórját nem találtam amivel felhúztam volna azt ezért odamentem az ajtóhoz,hogy felkapcsolom a villanyt hiába tapogattam a falat nem találtam a helyén a villanykapcsolót a konyhában égett a villany így egy pici fény beszűrődött a szobámba nem volt már annyira sötét de hú de nagyon világos se alig láttam valamit de azt észre vettem,hogy a plafonon lévő lámpába nincs is villanykörte és a lámpa búra sincs rajta. Kezdtem félni ezért ahogy bírtam ütöttem az ajtót és kiabáltam egy idő után éreztem,hogy hiába üvöltök mint az állat nem hallja senki így inkább lefeküdtem de nem találtam az ágyamat hiába tapogattam a sötétben az ágyam helyén egy szekrény volt a földön csúsztam másztam úgy tapogattam,hogy hol lehet az ágyam az ágy lábát meg is fogtam aztán felálltam,hogy végre lefekszek de lefejeltem a szekrényt. Ismét a földön voltam másztam mindenfelé és éreztem,hogy hatalmas nagy kupi lehet mert a játékaimat megtaláltam a szoba közepén meg az írógépet is. Már nagyon fáradt voltam ezért odabújtam a radiátor mellé és elaludtam. Reggel a redőny teljesen fel volt húzva a szobám ajtaja tárva nyitva volt a játékaim a helyükön voltak az ágyam is megvolt a villanykapcsoló is én egy pléden feküdtem a szobám kellős közepén és a takaróm rajtam volt,mikor kimentem az étkezőbe égett a kis villany amit éjszaka láttam,hogy ég a villany a konyhában a szüleim mondták,hogy elfelejtették lekapcsolni abból,hogy én az éjszaka üvöltöztem hogy segítség és ütöttem az ajtót semmit nem hallottak,azt se vették észre,hogy én a szoba közepén fekszek és nyitva van az ajtóm,pedig úgy volt kialakítva a szobám,hogy ha kilépnek a szobájukból rögtön velük szembe van a szobám ajtaja. 3-4 éves koromban történt mikor akkor éjjel úgy féltem,hogy mi a fene van itt ezért bevallom,hogy bepisiltem annyira féltem,reszkettem a félelemtől mint a nyárfalevél és reggel ugye a szoba közepén ébredtem és tiszta volt körülöttem minden,szóval hiába pisiltem be akkoriban 3-4 évesen a félelemtől amikor ez történt reggelre nyoma se volt még ennek se. Van ennél félelmetesebb emlékem is. Balatonbogláron vagyok a szüleimmel a nagyszüleim nyaralójában csak a szüleim és a nagyszüleim néznek ki máshogy én a tükörbe nézek és nem magamat látom a tükörbe olyan 12 éves lehetek és nem úgy nézek ki,mint a valóságban. Egyszer csak gondolok egyet és mindenkinek bemutatom a legújabb trükkömet ami abból áll,hogy bukfencezek egyet a lépcső tetején legurulok a lépcsőn és felkelek, ez az álmomban úgy sikerült,hogy a lépcsőfordulóban nekicsapódtam az ablaknak és megrepedt az üveg a szüleim és a nagyszüleim sírnak és a következő kép,hogy felsírok és üvöltök aztán édesanyám karjaiba tesznek (anyukám itt már úgy néz ki mint a valóságban),ekkor tudatosul bennem az,hogy én most születtem meg. Régebben talán 7-8 évesen rákérdeztem a nagyszüleimtől,hogy a nyaralónkban a lépcsőfordulóban miért van megrepedve az üveg,azért van megrepedve mert amikor az utolsó simításokat végezték a munkások a nyaralón akkor az egyik fa amit felraktak a kocsira lecsúszott és nekicsúszott az üvegnek azóta a mai napig ugyan olyan az üveg,sose javították meg pont úgy van megrepedve mint az álmomban amikor nekicsapódtam mikor lebukfenceztem a lépcsőn a nyaralóban a bútorok is ugyanolyanok mint az álmomban. A mai napig nem tudom,hogy ez mi. Hogyan történhet ilyen? A valóságban 7-8 éves vagyok és arról álmodok,hogy teljesen máshogy néznek ki a szüleim és én is más vagyok 12 éves vagyok és meghalok és megszületek. Ezt hogy álmodhattam 7-8 évesen? Olyan,mintha az előző életemet láttam volna az álmomban ami nem lehetséges mert a nagyszüleim építettek a nyaralót még a 70-es 80-as években és én 1994-ben születtem.
2017. okt. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!