Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Föld hogy lehet lapos?

A Föld hogy lehet lapos?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint a Föld nem geoid,hanem lapod és minden körülözte forog. Ennyi erővel a többi bolygó is lapos lehetne...

Azt hittem már pár évszázada lezártuk ezt. De egyre többen vannak a laposföld-hívők és még érvelnek is mellette.



2017. okt. 24. 19:12
1 2 3 4 5
 31/48 Mojjo ***** válasza:
@29: Azért ilyen bonyolult dolgokra már ne várjunk választ a laposföldesektől :D
2017. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Az a link, bakker, hogy tényleg mindenre van válasz. :))

Ez már majdnem olyan, mint egy vallási hitvilág. Hubbard irigykedne.

2017. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 Mojjo ***** válasza:

@32: Üdv a laposföld világában :D


Na meg amúgy is, a Föld egy macska:

[link]

2017. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Ááá.. ezt még nem láttam! :D

De legalább gömbi macsek, nem sík. ;)

2017. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
A laposfőldesek olyan hülyék,mint a rasszisták.
2017. okt. 25. 17:52
 36/48 anonim ***** válasza:
22%

"A laposfőldesek olyan hülyék,mint a rasszisták."

Ebben én nem vagyok biztos, a rasszisták legalább a bőrszínnel tisztában vannak még ha hülye ideológiát is gyártottak hozzá, de a laposföldesek még a Föld alakjával sincsenek tisztában és ahhoz gyártanak ideológiát. A rasszisták ezért vagy értelmesebbek vagy jobb megfigyelők! :DDD

2017. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:
A rasszisták pszichopaták. Ez persze nem azt jelenti,hogy mind buta lenne...Én mindenesetre megvetem őket.
2017. okt. 25. 21:12
 38/48 anonim ***** válasza:

Te jó ég dehogy azok, ahhoz nem kell pszichopatának lenni hogy az ember olyan dologban higgyen amivel másokat lealacsonyít vagy bánt. Sima emberi természet, ezért is küzdenek ellene.


Ezek a "törzsi mentalitásra", az ősi összetartás ösztönére alapulnak ami egyébként sokat szelídült az emberben pont a közösségi elvárások hatására. De egy rasszista közösségben az az elvárás hogy utálják a másmilyeneket, ott ennek szabad utat adnak. Ahogy szabad utat adnak ennek az érzelemnek akkor is mikor egy ország háborúra készül egy másik ország azaz "azok" ellen.


Vagy mostani témának itt van a migránsok utálata, akik az utálkozók elképzelése szerint káros változást hoznak a közösség értékrendjébe (európai értékrend), ezért nem kívánatosak.


De ez bukkan fel akkor is mikor egy közösség (mondjuk az ateisták) károsnak és veszélyesnek tartanak egy másik közösséget (a példánál maradva a vallásosokat). Bár e példát fordítva is írhattam volna. Ilyen az ember.

2017. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:

Én támogatom a menekültek befogadását. Egy terrorista csak gazdag emberből lehet.

A kulturális sokszínűség,nyitottság és a faji keveredés jót tesz,mert ha nincs keveredés,beltenyészet akakul ki. Minden ember egyenlő,nem számít a bőrszín.

#peace

2017. okt. 25. 23:25
 40/48 anonim ***** válasza:
Wadmalac a szomszéd bácsi biciklijének a kereke is csak alul volt lapos, igaz? Ekképpen a föld sem lehet mindenhol lapos, csak alul.
2017. okt. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!