Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi az örök élet titka?

Walter_Dornberger kérdése:

Mi az örök élet titka?

Figyelt kérdés

Emlék kérdés Stephen Wiliam Hawking halála okán.


Szerintetek ő már tudja a választ az "Isten létezik?" kérdésre?



2018. márc. 14. 06:04
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

A kiskésit! megint megbotlott az ujjam! Bocsánat!

Stephen William Hawking.

2018. márc. 14. 06:08
 2/36 anonim ***** válasza:
89%

Részleges válaszként annyit hogy "lassan jársz, tovább élsz!"

Ez azt jelenti, ne hajtsd túl magad, ne idegeskedj, még élsz hagyj mindenre időt, mert az idő rövid!

Azután ott vannak az egyéb károsító tényezők mint, munkahelyi, azután ételek italok pl, energiaitalok, sós csipszek, tartósítók, szélsőséges példaként alkoholizmus drogok.

Igyál tiszta vizet, ez ma már kissé nehéz, régen én még az ásott kút vizéből tudtam jókat inni, ma már nem tenném.

Az hogy isten valósan létezik vagy sem sztem ez mindég is kérdés és talány tárgya lesz és ez relatív is.

Azért mert aki elveszti egy balesetben, betegségben a családját, hozzátartozóját annak nincs, de vannak akiket pozitív energiák vesznek körül és minden rendben.

Részemről ennyit tudtam mondani neked.

2018. márc. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%

Az örök élet titka az, hogy soha nem szabad teljesen meghalni.

Kétszer hal meg az ember:

- először mikor elföldelik/elégetik,

- másodszor és végleg, mikor elfeledik.

Hawking (Sit Tibi Terra Levis!) ez utóbbi alapján még sokáig élni fog.

2018. márc. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Wadmalac ***** válasza:
89%

Remélem, ha van túlvilág, lesz esélye megkérdezni a teremtőt, hogy akkor voltaképpen mi is van a szingularitáson belül.


Dubitusnál többet a kérdésről nem nagyon lehet mondani.


Amúgy szerintem egy objektív logikával élő ember, lévén a túlvilági élet, Isten léte nem is cáfolt, nem is bizonyított, szóval egy ebbe na témában pártatlanul agnosztikus embernek úgy kell élnie, hogy akár az a, akár a b, verzió igaz, az élete mindkettő szerint pozitív és értékes legyen.

2018. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Ha valaki tudná az örök élet titkát, már nem lenne titok!
2018. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
43%

Semmi sem örök, csak a változás.


Ha Isten teremtette a világot, akkor ő sem lehet örök, mert az az Isten aki nem teremtett világot végtelen hosszú ideig, - nem létezik többé.

A világot teremtő és a világot nem teremtő Isten az kettő.

Isten a világteremtéssel annulálta magát.

2018. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Wadmalac ***** válasza:
70%

#6: nehézségeim vannak a jelen hozzászólás logikai lekövetésével.

Ha ez egy színtiszta vallásos kinyilatkoztatás volt, kérlek jelezd, akkor nem is próbálom logikailag értelmezni.

2018. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

7!

Nem, kedves Vadmalac, ateista vagyok.


Magát a Bibliát tisztelem és becsülöm, de csak részlegesen fogadom el az információit.

Kiváló etnikai, szociológiai leírás az ősi korokból, szórakoztatóak és tanulságosak a történetei és sok mindent elárulnak a régmúltból, de annyi logikai hiba van benne, hogy az általa közvetített ide teljes képtelenség.

2018. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
ide=idea
2018. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Ha problémás, megmagyarázom.

Isten elvileg örök, mert mindig is volt.

Na de ha örökkön örökké, soha, de soha nem teremtett világot, akkor nem lehet azonos azzal, aki teremt.

2018. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!