Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tudományok » Egyéb kérdések

A kérdés
Nora136969 nevű felhasználó kérdése:

Valaki ebben a feladatban tudna segíteni?

Elvileg mekkora a sósav elektrolízisének bomlásfeszültsége, ha feltételezzük, hogy az elektrolízist 25 °C-on, standard nyomáson hajtjuk végre, és hidrogén-, illetve a kloridion-koncentráció is 1,00 mol/dm^3?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kémia, bomlásfeszültség, feladat

jún. 27. 17:12  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fizika feladatban segítség?
1. Az előbbi feladatban szereplő semlegesítési reakció során mennyi só keletkezik, ha 160 g NaOH-t feleslegben reagáltatunk kénsavval, Hogy számoljam ki?
Szöveges feladatban hogy jön ki az energiaszükséglet? (biológia/matek)
Segítene valaki ebben a fizika feladatban?
Egy n-bután és n-butén keverékes feladatban akadtam el. Valaki érti az ilyen gázelegyes, számításos feladatokat?
Valaki segítene nekem egy egyenletrendszerrel kapcsolatos feladatban? Sajnos az egyik feladatban elakadtam (több infó lent)

Kérdések a Tudományok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!