Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Hogyan szólítsam meg volt...

Hogyan szólítsam meg volt tanárom?

Figyelt kérdés

Írni akarok neki egy levelet, de nem tudom hogy szólítsam meg. Tanár Úrnak nem tudom, mert az olyan furcsa, mivel már nem tanít (persze tudom hogy attól még tanár :D)

De túl hivatalos se akarok lenni, mert a levél szövegében inkább kiosztani szeretném, hogy nézzen kicsit magába.



2015. márc. 8. 21:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tanárbá'
2015. márc. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Persze, nem szapulni, és káromkodni akarok.. Csak úgy finoman, hogy nézzen már magába.. Mert olyat csinál, és úgy viselkedik, ami szerintem nem elfogadott egy 45 éves embertől... Legjobb barátnőmet (aki 25 évvel fiatalabb ) folyamatosan azzal hitegette,éveken keresztül, hogy milyen szép család lesznek meg mennyire szereti őt blablabla, terhes lett a lány, most meg otthagyja, mert van elvileg ettől fontosabb dolga is... nevetséges...
2015. márc. 10. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!