Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Mit gondolsz, vajon milyen...

Mit gondolsz, vajon milyen időbeli trend fog kirajzolódni a magukat incelnek tartóknak a népességhez viszonyított arányában? Illetve vajon a jövőben hogyan változik majd az incelek megítélése a társadalomban?

Figyelt kérdés

2022. máj. 2. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Hamarosan többségbe lesznek. És amikor megjelennek, a szexrobotok, akkor pedig már szinte senki sem fog más emberekkel szexelni. Az emberi szex olyan lesz mint a lovaglás, furcsa különcség.
2022. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Semmelyik incel nem vállalja fel magát. Mindegyik anonim fórumom vergődik. Ebből nem fognak kirajzolódni. Nem lesznek feltűnőek. Nem lesznek társadalmi probléma. Nem lesz trend.
2022. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"És amikor megjelennek, a szexrobotok, akkor pedig már szinte senki sem fog más emberekkel szexelni. Az emberi szex olyan lesz mint a lovaglás, furcsa különcség."

Egyelőre semmi jele annak, hogy ebbe az irányba menne az emberiség. Ahogy a facebook és egyéb közösségi oldalak elterjedésekor is sokan azt vizionálták, hogy rövidesen senkinek nem lesz igénye személyesen érintkezni a másikkal. Hát de. Még járvány idején is. A virtuális és a valós kapcsolattartás között beállt egy egyensúly, ugyanis folyamatosan van igény valós kapcsolattartásra. A szex is hasonló. Egyszerűen sehogy sem eléggé kielégítőek a virtuális pótlékok.

2022. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Olyan férfiból egyébként rettentő sok van, akik panaszkodnak, hogy milyen nehéz a pártalálás, és/vagy sikertelenek a nőknél! Megdöbbentően sok ilyen van. Eleinte azt hittem, ez csak a GYK-ra jellemző, ide tömörül az összes, de olvastam múltkor a 444-en is egy cikket, kb. 2100 komment volt, abból a legnépszerűbb kommentek azok voltak, amelyek hasonló panaszokról szóltak, mint amiket az incelek tolnak itt (de magukat nem nevezték annak). Egyesek egészen komplex tudományos keretbe foglalták a mondanivalójukat, (kvázi-)tudományos forrásokkal alátámasztva, amik persze erős vitákat generáltak.

Mostanában beleástam magam egy kicsit ebbe az incel és blackpill témába, és bizony jó pár követője akad. Szerintem egyébként egy mérgező ideológia, le is vezetem, hogy miért. Dióhéjban azért, mert a követőik azt vallják, hogy a genetika határozza meg az egész további életed, a genetika a sikered záloga szinte kizárólag.


Sokan azt hiszik, hogy az incelek csupán sikertelenek a nőknél és segítséget remélnek például itt a GYK-n, amikor kérdést tesznek fel.

De az incelség alapja az ún. blackpill ideológia, amit most hosszú lenne kifejteni, de pontosan arról szól, hogy a nőknél sikertelen emberek ne magukat, hanem a genetikát hibáztassák, és SEMMIT ne csináljanak magukkal (se külsőleg, se belsőleg), mert az már CSALÁSNAK minősül, és nem lehet vele megtéveszteni a nőket (jól hallod). A sminkelés, gyúrás, személyiségfejlődés mind egy szálig CSALÁS, amit el kell utasítani az incelek és a blackpill követők szerint.

Szóval nem segítségre vágynak ők, hanem egy ideológia szerint élnek, ami azt táplálja beléjük, hogy nem velük van a baj, hanem a világgal, és nagy ívben szarják le a külső és belső fejlődést. Nem csodálom, ha emiatt sokan indulatosak velük szemben.


Egy fontos megjegyzés még: fontos tudatosítani, hogy incelnek ugyan jóval kevesebben vallják magukat, de olyanból tényleg rengeteg van, akik ugyanazt a dumát nyomják, mint az incelek, de magukat nem sorolják oda.


Itt egy jó cikk az incelekről és a kommentek alatta:

[link]

2022. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es válaszomhoz még hozzáteszem: Arról nem is beszélve, hogy a blackpill a SZÍNTISZTA IGAZSÁGOT jelenti (önmaga szerint). Ez az ideológia kijelentette saját magáról, hogy amit ők vallanak, az a színtiszta igazság. Még csodálkozik bárki is, ha az incelek magukban keresnék a hibát!?


2-esnek:

Na igen, ez meg a másik... Forradalmat vizionálnak és szeretnének gyökeres változásokat, de a virtuális téren kívül nem vállalják fel magukat! Micsoda gyávaság ez már, de komolyan... Többre becsülné őket a társadalom, ha felvállalnák, esetleg meg is szerveznék magukat! De van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem véletlenül nem teszik ezt meg. Vagy szégyellik, vagy mélyen legbelül tudják, hogy nekik kell alkalmazkodni a világhoz, nem a világnak hozzájuk. Meg talán azért, mert állítólag nincs egységes világnézetük. De akkor meg mire való a blackpill? Az lehetne a közös nevező.

2022. máj. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

"A sminkelés, gyúrás, személyiségfejlődés mind egy szálig CSALÁS, amit el kell utasítani az incelek és a blackpill követők szerint"



Ezt ki mondta? Ha gyurni akarsz, gyurjal. De ha csak azert akarsz gyurni, hogy jo legyel a noknel, de kulonben nem erdekel a gyuras, az viszont szanalmas. Illetve a gyuras sem feltetlenul hozza a vart eredmenyt, ha az alap vazszerkezeted gyatra....



"hogy a blackpill a SZÍNTISZTA IGAZSÁGOT jelenti"



Az igazsag szubjektiv :)



37F incel

2022. máj. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6


Én nem vagyok benne a blackpill témában, de ebben a kérdésben a kérdező kifejtette ezt a dolgot: https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..


12, 16, 17-es választ nézd. :)

2022. máj. 3. 01:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7-es: Igen, én is ebből vettem a második hozzászólásom :)


Ezek szerint jól mondtam, és jól írják a cikkek, hogy azért (sem) tudnának összeállni az incelek és blackpill követők, mert ők maguk sem egységesek. 37F incel szerint az igazság szubjektív, míg én több másik inceltől is olvastam, hogy a blackpill "az a színtiszta igazság, a valóság, amiben élsz" (szó szerint idéztem).


Pedig amíg nem állnak össze egy jól szervezett, egységes masszává, egy rátermett vezetővel az élükön, és nem lépnek ki az internet falai mögül, addig esélyük sincs a céljaik elérésére.

Csak mellékesként jegyzem meg (de ez tényleg csak a privát, szubjektív véleményem), hogy már ez is mutatja a rátermettségük, határozottságuk és férfiasságuk hiányát, hogy egyikük sem mer a sarkára állni, megmutatni és felvállalni magát, és határozottan fellépni a céljaik elérése érdekében. Már megbocsáss, de ha ilyen gyávák vagytok, akkor miért is csodálkoztok, hogy a nők nem állnak szóba veletek?

2022. máj. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy elérjétek a céljaitokat, előbb követőket kell szerezni, majd mozgalommá alakulni. Meg kell nyernetek az emberek szimpátiáját. Ennek feltétele, hogy egységesek, jól szervezettek vagytok, visszavesztek a radikalizmusból, és lesz egy rátermett vezetőtök. De az incel közösség még ott sem tart, hogy nyíltan felvállalják az identitásukat.


Vagy netán kényelmetlen nektek ez az identitás? Akkor meg kénytelenek lesztek alkalmazkodni a világhoz és a társadalomhoz. Röviden ennyi a történet.

2022. máj. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nyilván 37F incelnek és más inceleknek szántam (utolsó kettő voltam).
2022. máj. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!