Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Miért ilyen széles körben...

Miért ilyen széles körben elfogadott áltudomány a pszichológia?

Figyelt kérdés

a szakértők jellemzően összevissza beszélnek, egymásnak ellentmondanak, és sok olyan "betegség" van, ami nem kezelhető, nem beszélve arról, hogy mindenki aki nem "normális" az személyiségzavaros.


csak szerintem szánalmas ez az egész? semmivel nem különbek, mint a sámánok meg az ördögűző papok. na jó talán egy hajszálnyival.


bocs hogy ebbe a témába írtam, nincs olyan hogy áltudományok.


2011. okt. 4. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

"van értelme annak amit csinálnak"


Az, hogy X-nek "van értelme", nem jelenti, hogy X tudomány.

2011. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
De azt sem hogy áltudomány...
2011. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
csak én nem hallottam még erről a szcientológiáról? :D lehet ez jelent valamit
2013. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim válasza:
Nem értem, mit olyan nehéz megérteni azon,h nem mindenki szcientológus, aki nem tartja tudománynak a pszichológiát, a kérdező is írta,h nem az, de mint a papagájok ezt ismételitek.
2014. jan. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
Az a legviccesebb az egészben, hogy a szcientológia is főként a pszichológiai tudományágra épült :D :D
2021. máj. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!