Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ti nem érzitek néha, hogy az...

Ti nem érzitek néha, hogy az élet SZÁNALMAS?

Figyelt kérdés
Csak mert ha logikusan elkezdek gondolkodni az élet értelmén, arra jutok, hogy a legjobb lenne, ha bedobnám a törölközőt, és befejezném ezt az egész bohóckodást.
2012. júl. 19. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
100%
értem, hát a törülközőt a vesztesek vagy a gyengék dobják be, akik nem elé kemények ahhoz hogy elviseljenek néhány pofont. Ha logikusan levezetted, hogy az élet értelmetlen, akkor gondolkozz el azon is, hogy a halál mennyivel értelmesebb.
2012. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ezzel pontosan egyetértek veled. Néha csak azt érzem, hogy mindenhol csak a helyet foglalom. Néha evolúciós szempontból is végiggondolom az életem, mit tudnék továbbörökíteni, mért is lennék én fontos az emberiség szempontjából, és amikor rájövök, hogy ahhoz, hogy tényleg tegyek valami jót és hasznosat, már rég cselekednem, bizonyítanom kellett volna valamit.
2012. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 A kérdező kommentje:
bennem még csak az akarat sincs meg, hogy tegyek valami hasznosat
2012. júl. 19. 17:51
 4/62 A kérdező kommentje:
nem is értem, akik találmányokon dolgoznak, új gyógyszerek kifejlesztésén, vagy más társadalom számára hasznos dolgokat csinálnak, azokat mi mozgatja, vagy csak nem látják előre, hogy a vállalatok csak kiszipolyozzák őket és feélredobják, amint lehet?
2012. júl. 19. 17:52
 5/62 A kérdező kommentje:
egyébként nő vagyok, és úgy érzem az életnek maximum a férfiak számra van értelme. Hogy kiéljék magukat és nőt nőre halmozzanak, már aki megteheti. Az egy boldog ember. A nőknek meg csak állati sors marad. (és nem csaltak meg, mielőtt valaki feltenné a kérdést, csak látom, hogy működik a világ)
2012. júl. 19. 17:55
 6/62 anonim ***** válasza:
100%
küzdj akkor a nagyvállalatok ellen, vagy várj a megfelelő alkalomra, hogy valamit tehess ellenük.
2012. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
nőként is sokat tehetsz azért hogy jobb legyen a világ. A sportokban sem csak az nyeri meg a mérkőzést aki pontot szerez. Kosárlabdában pl blokkolhatsz, passzolhatsz, labdát szerezhetsz, utat csinálhatsz a csapattársadnak a támadásra, lepattanót szerezhetsz, ezek mind nagyon fontosak a győzelemhez.
2012. júl. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
24%

Teljesen igazad van,együtt érzek veled.

Én is értelmetlennek látom ezt az egész életet,nincs benne semmi jó,az aki jómódban él annak minden szép,mert nem ismeri a másik oldalt.

Én soha nem voltam boldog,a szüleim nem szerettek,mindig csak bántottak,kinevettek az iskolában,mert én nem olyan voltam,mint ők.

Senki nem állt mellém,nem beszélgetett velem,pedig lehet,hogy sokat segített volna.

Ezért számomra nem maradt más csak a magány,a boldogtalanság és nem akarok küzdeni semmiért.

Akik ennek az ellenkezőjét gondolják,azok nem éltek át ehhez hasonló dolgokat,ezért ne ítélkezzetek.

2012. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:

34%os: nem csoda, hogy 34%os vagy itt is... két féle embert ismerek aki ilyet írna mint te: az egyik az áldozat típus, aki egyszerűen nem képes felismerni a játékszabályokat: ha nem küzdesz semmiért, akkor nem érdemelsz semmit. Kiállsz az emberek elé, mutogatod a legsebezhetőbb pontjaidat, aztán duzzogsz, ha széttépnek téged. Csak azért sose fognak téged szeretni az emberek, mert sebezhető vagy, és mindenki csak bánt.


A másik lehetőség az energiavámpír, aki tudat alatt tisztában van a játékszabályokkal, de élvezi ha mások sajnálják őt, keres valakit, akit leszívhat, akinek eljátszhatja a szerencsétlent, akinek senki sem segít. de igazából nem is akar elérni semmit, viszont amíg foglalkoznak vele, addig jól elvan.

2012. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:

Mások előtt soha nem mutattam,hogy milyen életunt vagyok,nem sajnáltattam magam,el sem hinnék,hogy én ilyen vagyok.

Feléjük a boldog arcomat mutattam,aztán otthon magamban szenvedtem

Soha nem kértem senki segítségét semmiben,próbáltam mindent magam megoldani.

De az idő múlik és az ember belefárad a küzdelembe.

2012. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!