Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ti nem érzitek néha, hogy az...

Ti nem érzitek néha, hogy az élet SZÁNALMAS?

Figyelt kérdés
Csak mert ha logikusan elkezdek gondolkodni az élet értelmén, arra jutok, hogy a legjobb lenne, ha bedobnám a törölközőt, és befejezném ezt az egész bohóckodást.
2012. júl. 19. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, amiket írtatok, ezek alapján az élet értelme, hogy mindél boldogabb legyél. Pl. vízesések megnézésével, család meg ilyesmi, kinek mi okoz boldogságot. Tegyük fel, hogy a férfiak és a nők kapcsolata nem olyan elfuserált, mint aminek én érzem, és van benne fantázia, akkor a kapcsolat. A boldogság viszont egy hormonállapot. És akkor óhatatlanul felmerül bennem a kérdés, hogy miért kell ennyi macerával elérnünk ezt? Mikor vannak megfelelő "kémiai eszközök", amikkel 1000-szer nagyobb örömöt tudunk magunknak okozni ezeknél? Állítólag...
2012. júl. 24. 15:08
 42/62 anonim ***** válasza:

Ha drogozni akarsz, akkor drogozz. Ha szerinted annak több értelme van. Mások meg máshogy döntenek.


De amiket írsz a férfi-női kapcsolatkoról, nagyon nem vagy képben, hogy hogyan működnek a dolgok... ha ilyen a hozzáállásod, akkor tényleg kár elkezdeni. A gyekervállalásról nem is beszélve. Lehetne az a te életed értelme, hogy gyerek nélküli egyedülálló maradsz, így csak egy élet lesz tönkretéve.

2012. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
majd meglátom
2012. júl. 24. 17:29
 44/62 anonim válasza:

Én túl gyáva vagyok ahhoz eldobjam az életem.Inkább megpróbálom a lehetőségekhez mérten minden apró örömet kiaknázni, megélni...igen a sok fos mellett van, hogy akad egy többszöri orgazmus, egy könnykicsordító vicc, egy forró csók...és nem utolsó sorban Én már eligérkeztem az elkövetkezendő min. 10 évre, a kutyáimat nem csaphatom be.


23N

2012. júl. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:

" a kutyáimat nem csaphatom be. "

Miért? Mit számítana?

2012. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim válasza:

döncike....

írónikus mert az anyukámék kutyáját Döncinek neveztem el,na de ez msot mindegy.


TE nem énv agyok és az Én kutyáim nem a Tiéd, így -pláne ha macskás vagy- ez számodra elmagyarázhatatlan.

De ha te a "Megakarok murdelni,mert fos az élet és lusta, béna vagyok ellene tenni bármit is" népes táborába tartozol, akkor szerintem dobálj kővel repülőt, talán az majd felvidít :)

Nekem már szereztél egy jó percet, látod, nem is volt olyan nehéz :)

2012. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:

"TE nem énv agyok és az Én kutyáim nem a Tiéd"

Nem érted, hogy mit kérdeztem? Arra vagyok kíváncsi, hogyha minden szar, és mindenki le van szarva, akkor miért pont az számít, hogy a kutyáddal mi van? (Ha másodszorra se sikerül megérteni, akkor hagyjuk.)

2012. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim válasza:

"Arra vagyok kíváncsi, hogyha minden szar, és mindenki le van szarva"


"...minden szar..." Esetleg börtönben ülsz életfogytiglanra itélve és a cellatársaid óránként megerőszakolnak? Mert csak ebben az esetben mondhatnád, hogy minden szar.


"Mindenki le van szarva..." TEhát nem azt írtad, hogy Mindenki leszar, hanem hogy TE szarod le őket. Először is nem kellene mindenkit leszarni, lehet nem lennél magányos, az emberek nem lennének flegmák, bunkók veled, ...azzal az emberrel én sem állok szóba, aki semmibe sem vesz, az tehet egy szívességet.


Valószínű azaz Én problémám, hogy nem vagyok agresszív kismalac,mint te. ....MERT NEKEM FONTOSAK A KUTYÁIM, AZ HOGY AMÍG ÉLNEK MINDENT MEGTEGYEK AZÉRT, HOGY JÓL ÉREZZÉK MAGUKAT, HOGY ÖRÖMET TUDJANAK SZEREZNI NEKEM!Ha az egész emberséget a hátam közepére sem kívánnám, akkor sem dögleszteném meg magam, mert a kutya az feltétel nélkül fog szeretni amíg él. Engem ez kárpótolna a sok gyökér emberért, akikkel konfrontálódnék az idők folyamán. ÉS nem utolsó sorban FELELŐSSÉGET VÁLLALTAM érte.ÉS engem úgy neveltek, hogy ha valamit elvállaltam az végig kell vinnem.


HA ez a válasz sem megfelelő akkor dobálj kővel repülőt ;) Mert máshogy nem tudom leírni.

2012. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Pfff, kedves 63%, ez tényleg nem jött össze.
2012. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
48-as, nem csoda, hogy konfrontációid vannak az emberekkel, ilyen stílussal....
2012. júl. 25. 15:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!