Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ti nem érzitek néha, hogy az...

Ti nem érzitek néha, hogy az élet SZÁNALMAS?

Figyelt kérdés
Csak mert ha logikusan elkezdek gondolkodni az élet értelmén, arra jutok, hogy a legjobb lenne, ha bedobnám a törölközőt, és befejezném ezt az egész bohóckodást.
2012. júl. 19. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
16: Most akkor a szüléssel van bajod? Vagy azzal is?
2012. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:

igen, a játékszabályokkal van gondom, közte a szüléssel is. Hogy én nem is létezem. Minden, amit teszek, csak arra megy ki, hogy 1. Fenntartsam magam, egészségben, boldogsában, 2. Utódokat hozzak létre, is azokat fenntartsam egészségben boldogságban.

Ha nekem ehhez nincs kedvem, és pl. nem vállalok gyereket, mert már a szülés gondolatától elborzadok, nemhogy egy bőgőmasinát elviseljek éveken át, akkor a természet gondoskodik arról, hogy 35 éves korom után egy depressziós, megkeserededett, gonosz, irigy szipirtyó legyen belőlem. Míg ha bevállalom mindezen borzalmakat és nyűgöket, a hormonrendszerem végül biztosítja, hogy boldog családanya válhasson belőlem. Ha pedig már megöregedtem, és nem lesz több hasznom, akkor a természet gondoskodni fog róla, hogy "eltakarítson" az útból, azaz egyre több olyan időskori génhibám fog aktivizálódni az évek során, ami az evolúció során nem szelektálódott ki, mivel a szaporodást nem akadályozza, amik végül megölnek. Ki leszek végezve, mert hasznavehetetlenné válok. Egy géntároló biorobotnak érzem magamat. És nem tudok kilépni a játékszabályokból, mert nincs hová, és nincs értelme. Ha nem lenne szaporodás, meg boldogságkeresés, akkor végülis tényleg mi értelme lenne létezni.

2012. júl. 20. 13:58
 23/62 A kérdező kommentje:
köszönöm egyébként az ajánlást, fogok görög filozófiát olvasni
2012. júl. 20. 14:04
 24/62 A kérdező kommentje:

és a legundorítóbb számomra, és persze ezért nem csodálom, ha főként férfiak írják alá, hogy van értelme az életnek, hogy egy férfi képtelen egy nőt szeretni. Miközben azt állítja, hogy a párját szereti, azért simán gyönyörködik egy vadidegen maca s..ggében, és még képe is van megmagyarázni, hogy ez így normális. A női nemet szeretik, úgy összességében, EGY nő szeretetére képtelenek. És még ha egy pasinak a legszebb nője is van a világon, akkor se elég neki egy, mert több kell és több....A férfiak számára az élet csak arról szól, hogy minél több élményt szerezzenek (ezek közé értve a női nem megszerzését/kihasználását/csodálatát-nézegetését, ki meddig megy el), addig a nők számára az élet egy kész tébolyda, ahol vagy azért kell izgulniuk, hogy legyen egy valamirevaló pasijuk, ha van, akkor hogy ne hagyja el őket, ne csalja meg őket, ne csorgassa a nyálat az interneten, meg a kamaszlányok után stb. És a végén persze úgyis fogja, csak annyit vígaszul odavet "álmai nőjének", hogy "Dehát te vagy a legszebb...."

nekem is lenne kedvem hazajönni, és feltenni a lábam, aztán bedobni egy sört, de nem tehetem meg, mert nőnek kellett születnem, és gürizhetek minden áldott nap, hogy megfelelően cuki popóval rendelkezhessek a túléléshez.

2012. júl. 20. 14:21
 25/62 anonim ***** válasza:
kérdező ugyanezt nőkről is el lehet mondani... csak ha egy nő már nem szeret egy férfit vagy beleszeret egy másikba, az normális mert ilyen a szerelem, meg a férfi hibája mert egy loser, de ha egy férfi nem szeret már egy nőt, vagy megtetszik neki egy másik, akkor egy rohadt szemét és csak a farka után megy.
2012. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 A kérdező kommentje:
utolsó ezzel azt akarod mondani, hogy ha egy férfi szeret egy nőt, akkor nem veszi észre a többit? mert nekem idáig nem ez a tapasztalatom, hanem, hogy válltig állítják, hogy a partnerüket szeretik, és az hogy izgatja a fantázijájukat más nőnemű, az csak a biológiának tudható be, és nagyon szégyellik, és nem tehetnek róla, de hát úgy kell nekik egyéb lányokat nézegetni, mint nekem a levegő, meg kell értenem....
2012. júl. 20. 16:04
 27/62 A kérdező kommentje:
fantáziájukat
2012. júl. 20. 16:05
 28/62 anonim ***** válasza:
ha egy férfi szeret egy nőt, akkor csak vele akar lenni, vele akarja leélni az életét, és sose csalja meg, stb. Viszont ugyanúgy, ahogy a nők is, észreveszik a szép embereket, nem vakulnak meg attól még hogy szeretnek valakit.
2012. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
Ez egy tipikus már ezerszer hallottam férfiduma. Csak az nem stimmel vele, hogy ha egy nő szerelmes egy férfiba, akkor nem is vesz észre mást. Ha meg igen, az nem szerelem, hanem haszonlesés. Mint a férfiaknál is. A "Dehát te vagy a legszebb!", kb. annyit tesz, hogy "Majd megdöglenék, hogy még vagy 10 fajta-féle bombanőt is megh..zzak, de olyan finom a rakott krumplid, hogy nem merem megtenni."
2012. júl. 20. 16:18
 30/62 A kérdező kommentje:
És ha egyenes ember lennék, közölném a pasimmal, mikor hazajön, hogy le is út fel is út, én ilyen spermaszórógéppel nem élek együtt tovább, tudok én a piszkos kis titkos vágyaidról. Ok, de akkor miután kiraktam mit csináljak? Töltesm életem hátralévő részét gyűlölködéssel, vagy álljak be önkéntesnek és másokat segítsek, akinek még nem fordult fel a gyomruk ettől az egésztől?
2012. júl. 20. 16:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!