Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ti nem érzitek néha, hogy az...

Ti nem érzitek néha, hogy az élet SZÁNALMAS?

Figyelt kérdés
Csak mert ha logikusan elkezdek gondolkodni az élet értelmén, arra jutok, hogy a legjobb lenne, ha bedobnám a törölközőt, és befejezném ezt az egész bohóckodást.
2012. júl. 19. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
38%

"Ti nem érzitek néha, hogy az élet SZÁNALMAS?"

Láthatóan vannak, akiknek az élete szánalmas. Ők inkább dobják be a törülközőt.

2012. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
100%
Aki győz, az harcolt. Mert aki nem harcol, nem is győzhet.
2012. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
sokan írjátok, hogy harcolni kell a győzelemért. Velem nem az a baj, hogy nem vagyok hajlandó harcolni, csak nem látom, hogy miért kéne? Ti miért harcoltok?
2012. júl. 20. 09:09
 14/62 anonim ***** válasza:
Én azért, hogy egész életemet tekintve minél boldogabb legyek. Szerintem az egyén szempontjából ez az élet célja.
2012. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:

"sokan írjátok, hogy harcolni kell a győzelemért."

Nem muszály. Nem feltétlenül kell megfelelni mások elvárásának. Te vagy egyedül, aki tudja, hogy mi a jó neki. Ha eléred harc nélkül, annál jobb. Mit kell ezen rugózni? Mindenki olyan életet él, amilyet csinál magának. Ha szánalmas az életed, akkor azt magad teszed azzá.

2012. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:
keressetek rá a youtube-on arra, hogy "birth" vagy "delivery", és utána állítsátok, hogy az élet nem szánalmas. Tiszta Alien.
2012. júl. 20. 10:32
 17/62 A kérdező kommentje:
döncike, ha olyan magabiztos vagy, mondd meg, hogy a te életed értelme mi. Lefogadom, nem tudod megmondani.
2012. júl. 20. 10:41
 18/62 anonim ***** válasza:

" mondd meg, hogy a te életed értelme mi."

Van egy csomó minden, ami élvezetessé teszi az életemet: szuper munkám van, amit szeretek csinálni, sportolok: reggelente a tengerparton futva készülök a közelgő maratonra, szellemileg és fizikálisan is fejlődök. Szerencsés vagyok, a viág egyik legjobb helyén élek, és regeteg természeti csoda vár arra, hogy megnézzem (a múlt hétvégén a barátnőmmel felmásztunk a világ 6. legmagasabb vízeséséhez (yosemite falls)), ha lezárul ez a fejezet az életemben, lesznek gyerekeink, akiknek fejlődést végignézhetem, megtaníthatom arra, ahogy én látom a világot. vannak hobbijaim, amik ezeken felül tartalmassá teszik az életemet. Élvezem életem csaknem minden napját, és nagy örömmel gondolok vissza az eddig eltelt időre.


Akinek nincs célja, annak nincs. Nem kell mindenkinek cél. Akinek nincs, az majd harcol mások céljaiért.

2012. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%

"keressetek rá a youtube-on arra, hogy "birth" vagy "delivery", és utána állítsátok, hogy az élet nem szánalmas. Tiszta Alien."

Aki a célt akarja, annak az ezközöket is akarnia kell. Ilyen az élet. Szabad akarat minden embernek adott....

2012. júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:

Senki nem mondhatja, és tudhatja itt biztosra, hogy a létezés, jobb a nem létnél. Hisz nem tudjuk, mi a nem létezés igazán...

Márpedig, amíg itt vagyunk, akár a valóság, akár illúzió, jobb abban hinni, hogy az itt jobb.

Ezért találunk ki célokat, és érvelünk mellette.

Olvasgass egy kicsit görög filozófiát, ott szó van erről a kérdésről, ami te most felvázoltál.

2012. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!