Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Ti nem érzitek néha, hogy az...

Ti nem érzitek néha, hogy az élet SZÁNALMAS?

Figyelt kérdés
Csak mert ha logikusan elkezdek gondolkodni az élet értelmén, arra jutok, hogy a legjobb lenne, ha bedobnám a törölközőt, és befejezném ezt az egész bohóckodást.
2012. júl. 19. 17:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:

"Csak az nem stimmel vele, hogy ha egy nő szerelmes egy férfiba, akkor nem is vesz észre mást."


ez meg tipikus női hazugság...

egyébként meg van különbség aközött, hogy észreveszel egy szép embert, meg aközött hogy flörtölsz vagy le is fekszel vele.

2012. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
Hát igen, aki kiállhatatan és ráadásul ronda is, nyilván frusztrálja, ha pasija más csajokat is megnéz, mert joggal fél, hogy le lesz pattnitva... egy egészséges nőt ez nem zavar, mert tudja, hogy a párja nem csak azért van vele, mert nem jutott más.
2012. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:

"Minden, amit teszek, csak arra megy ki, hogy 1. Fenntartsam magam, egészségben, boldogsában, 2. Utódokat hozzak létre, is azokat fenntartsam egészségben boldogságban."

Igen, rátapintottál a lényegre! Nagyjából erről szól az egész történet. :) ( Csak, hogy vigasztaljalak. :D )

2012. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
Érdekes, azt gondoltam, hogy férfi vagy. Bár elég messze állnak tőlem az érveid, de mivel értelmesen fogalmazol, ezért szerintem majd privátban kezdeményezek egy vitát, ha nem gond (valószínűleg elég hosszú lenne).
2012. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

32

nem értem a férfiak részéről ezt a képmutatást. A férfiak számára nincsen legszebb, legjobb. Mindig van egy érdekesebb lány. És itt a kulcsszó az érdekesebb. Lehet egy lány a világ legszebb nője akár, akkor a pasija fantáziáját az fogja izgatni, hogy milyen lehet egy ronda nő. Ha a barátnőnek nagy melle van, akkor a kis mell a kuriózum, ha arányos, nőies alkata van, akkor meg egy seprűnyélről álmodoznak, persze nem komolyan, nem flört. A lényeg, hogy mindig valami ÚJ legyen. Igen, abban igazad van, hogy egy kiállhatatlan nőre nem vágyik senki. Ilyen szempontból az abszolút álomnő egy mosolygó, kedélyes hölgy, aki mindent türelemmel visel, és hálás azért, amit az élet dobott neki.

2012. júl. 21. 13:57
 36/62 A kérdező kommentje:
25-ös, szerintem azért szokták a felszarvazott férfire mondani, hogy lúzer, mert a nőknek nem alaptulajdonságuk, hogy félremenjenek, ahhoz már tényleg lúzernek kell lenni.
2012. júl. 21. 15:27
 37/62 anonim ***** válasza:

"25-ös, szerintem azért szokták a felszarvazott férfire mondani, hogy lúzer, mert a nőknek nem alaptulajdonságuk, hogy félremenjenek, ahhoz már tényleg lúzernek kell lenni."


uhh... te a női "logika" mintapéldája vagy. tökéletes sztereotípia. Bármi is történjék, a férfi a hibás, és a nőknek mindig igaza van.

2012. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:

""25-ös, szerintem azért szokták a felszarvazott férfire mondani, hogy lúzer, mert a nőknek nem alaptulajdonságuk, hogy félremenjenek, ahhoz már tényleg lúzernek kell lenni."


uhh... te a női "logika" mintapéldája vagy. tökéletes sztereotípia."


Nem értem mi ezen a sztereotípia, ahogy már fent is leírtam, a férfiak képesek még a "jó csajt" is megcsalni, csak az újdonság meg a szórakozás kedvéért. Egy nő viszont nem fog egy nem lúzer pasit megcsalni, pusztán az újdonság kedvéért, max. bosszúból. Még sose hallottam olyat egy nőtől se, hogy "itt a Józsi, jó fej, okos, szép, pénze is van, és szeret is engem, de barna, ezért most összejövök a Pistivel, mert ő szőke, és nem tudok úgy meghalni, hogy nem próbáltam ki ilyet is"

És ha válaszoni szeretnétek, észérveket hozzatok fel, nem azt, hogy "női logika", meg "férfigyűlölő", én lennék a legboldogabb, ha nem lenne igazam.

2012. júl. 21. 16:15
 39/62 anonim ***** válasza:

hazugság/téves állítások ellen nem lehet máshogy érvelni, csak megmondani, hogy az állítások, amiket teszel, hamisak. Amit beidéztem, abból látszik, hogy te a nőknek állandóan igazat adsz, akkor is ha a nő csalja meg a férfit.


Persze, van olyan férfi, aki nem elégszik meg egy jó csajjal, hanem ha teheti, minél többel lefekszik. Ez a férfi azonban NEM szerelmes. A nőknél is van olyan, aki ezt csinálja: k*rváknak hívják őket. A k*rvulásnak is több változata létezik: van aki csak az élvezetért csinálja (ez régebben ritkább volt, ma azonban állítólag egyre gyakoribb), van aki pénzt kér érte (ők az "igazi" k*rvák), és van, aki a pénzért csinálja, de ezt a szándékát titokban tartja. A legjobb k*rvák ráadásul eljátsszák azt is, hogy tényleg szeretik a férfit.

2012. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:
végülis igazad van bőven van ilyen lány, de még mennyi - 30 év alatt, míg megtehetik.
2012. júl. 22. 14:02
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!