Mit gondoltok az alábbi szövegről?

Figyelt kérdés

Szerintem sokféle olvasata lehet. A dal, a kiemelt prózai részlet az a The Doors együttes The end című dalából való. Sokan úgy értelmezték, hogy Jim Morrison gyilkosságra ösztönöz, pedig szerintem itt szó sincs erről. A rendszerváltás után vagyunk 23 évvel és ugyanúgy van aki megbotránkozik ezen a részleten. Azt megértem, ha az egyház támadja vagy sátánistának tartja, mert túl egysíkúan értelmezik. Ti mit gondoltatok, lehet ellenvéleményt, mellette szóló érveket is írni. Reflexiók?ű


"A gyilkos hajnalban ébredt. Felhúzta a csizmáját, aztán belépett a régi kelléktárba és felvett egy régi maszkot. És aztán lement a szobába, ahol a nővére élt.

Aztán meglátogatta a bátyját.

Aztán végig ment, át a hallon, és belépett a szobába, ahol az apja lakott. Apám. Tessék fiam? Meg akarlak ölni…

Anyám. Meg akarlak d...i!


2013. máj. 3. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
"És aztán..." Így nem kezdünk mondatot, valamint sok az egyformán kezdődő mondat a szövegben. Ez az író fantáziátlanságára utal. Fogalmazd át, akkor jó lesz. (Azt a szót, hogy "aztán" próbáld meg elfelejteni, és különböző, más hasonló jelentésű szavakkal helyettesítsd!)
2013. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!