Szerintetek a falvakban a 25év alattiak többsége cigány már?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szerintetek a falvakban a 25év alattiak több mint fele cigány már?



2013. dec. 3. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 Shai-Hulud ***** válasza:

"Te hozzám képest fiatal és műveletlen lehetsz."

Na ezt jól megkaptam... :-DDD


Tudod mit? Legyél te a helikopter! :-)


Pedro

2013. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, kedves kérdező, hogy ha ennyire nagyon tudsz mindent, akkor miért a GYK-ra jársz gyermeteg kérdést kiírni?
2013. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:

Nem _kérdést_, Sceptic, hanem _kérdéseket_, tessék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudomany..

http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudomany..

Rosszul választott nicket, nem "Kérdezo Tamás"-t kellett volna, hanem "Magyarázó Tamás"-t vagy valami hasonlót...


-------


Tamáska, drága, nagyon betanultad a sok süket dumát, de a szövegértéssel láthatóan problémáid vannak...


Délután óta eltűnt ugyan két kommented, de azért reagálok a másodikból az egyik tévedésedre, a többire sajnos nem emlékszem.


Nagyon lassan és figyelmesen olvasd el még egyszer, amit elsőre nem sikerült felfognod:

"A sok hülyeséget, amit rólam írtál, nem is cáfolom egyesével; egyetlen egyet találtál el, hogy van diplomám, az összes többivel buktál."


Ha még mindig nem érted, megpróbálok segíteni, leírom rövid mondatokkal:

Az egyetlen találatod az volt, hogy van diplomám.

Az összes többi elképzelésed téves volt.

--> Tehát felesleges, sőt, a butaság jele volt megismételni azt a bölcsészes-romológusos-szociológusos-felvételi pontos dumát.


Egyébként nem tudom, mi bajod van ezekkel a szakokkal; hacsak nem az, hogy savanyú a szőlő.

Mesélj csak: te milyen szakot végeztél, és hány ponttal jutottál be? (Már ha egyáltalán...)


Most kíváncsiságból megnéztem: speciel az ELTE-n 439 pont kellett idén szociológiára. Hoppá...

Nézelődj egy kicsit, lesz néhány meglepetés:

[link]


A másik ugyanabból a kommentedből, bár Pedro már cáfolta:

"Színes bőrű emberek butábbak"


1. megjegyzés: A mondatból hiányzik a határozott névelő, te "nagymagyar".

2. megjegyzés: Most kapaszkodj...

[link]

[link]

[link]


És egy következő gyöngyszem tőled:

"Pedro, csak nem érintett vagy és azért véded őket? (...)"


Mondtam már: ez k.csög gondolkodásmód.

Teljesen felesleges találgatni ismeretlen emberek korát, foglalkozását, végzettségét. Mint láthatod, alaposan tévedtél eddig szinte mindenben.


Személyes véleményem szerint túl sok széljobber moslékot olvasol. (Szerencsére csak nálatok megy ez a stílus. Csakis ti vagytok az igazi magyarok; aki másképp gondolkodik, az minimum antimagyar, hazaáruló, blablabla.)


Te mit próbálsz kompenzálni mindezzel? Nehéz gyerekkor, elhanyagoló szülők, autokratikus tanárok egy poroszos stílusú iskolában, anyagi problémák, munkanélküliség?

Esetleg nemrég derült ki, hogy nem vagy "fajtiszta magyar", és nem bírtad még feldolgozni?

Vagy mitől lettél ilyen?


Az meg már egyenesen kétségbeejtő, hogy komolyan vetted Pedro válaszát, holott messziről látszik róla, hogy poén...


Ó, és még egy:


"a számolásos hibát nem én követtem el"


1. Te észre sem vetted magadtól azt a bizonyos hibát.

2. Én nem hibáról beszéltem, hanem arról, hogy gondjaid vannak a százalékszámítással. Merthogy azt sem tudtad kiszámolni, amit az első válaszomban írtam, inkább próbáltál belekötni; csakhogy ráfáztál.


Jó éjt. :)

2013. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Sosem lesz három diplomád. Elsőként az elektromérnökit végeztem el 1989-ben. Utána a közgázt 1995-ben. Idén a joggal végzek ha minden úgy alakul. (ezek a szakok neked mind túl magasak, ezek nem gagyi bőőőőcsész romológus politológus szociológus szakok. Az első két suliba még rendes felvételivel jutottam be. A statisztikák szerint (BP-en minden második 35 év alatti nőnek van egy diplomája.)



2. Pedro nem cáfolt semmit, hanem elvesztette a vitát, mivel csupán feltételezésekkel jóslásokkal szeretett volna reagálni az általam felvázolt történelmi tényekre (találmányok technológia civilizációs vitánál).


3. Nem olvasok kuruc.info-t , mert ők turanisták, azaz azt hírdetik hogy a magyar egy török nép, és a mongoloid (azaz sárga) népekkel való keveredést és ázsiai kultúrát ebből kifolyólag "erősen" támogatják, tehát klasszikus rasszistának nem mondhatók. Többsége az olvasóknak proletár, vagy a szülei azok (szakmunkás tahók). Én nem hiszem hogy egyszerű emberek gyermeke lehet értelmes ember, vagy nagyot alkothat a 21. században. Lásd: Nobel -díjas tudósainak túlnyomó többsége jó családba született és szülei is értelmiségiek voltak. (nem a szociális helyzet hanem a genetika játszik közre ebben)


4.

Bizony fontos megismerni a származást (etnikai és szociális értelemben egyaránt) hiszen választ adhat arra hogy miért ilyen a "világlátásod". Azaz miért lettél Petőfi szavaival: sehonnai, önmagát világpolgárnak képzelő alak. Így jobban meg lehet érteni motivációidat és szocializációdat.

2013. dec. 6. 19:13
 25/61 A kérdező kommentje:

Bertuska!


Én nem írtam semmiféle százalékokat. Bárki aki olvassa ezt a topicot az láthatja. Vagy nem olvastad végig a topicot, vagy ennyire rossz már a memóriád.

2013. dec. 6. 19:30
 26/61 Shai-Hulud ***** válasza:

1. "Pedro nem cáfolt semmit, hanem elvesztette a vitát,"

Valamit alaposan félreértettél. Nem elvesztettem, hanem rád hagytam. Nagyon nagy különbség ám. Bár nem hiszem, hogy ezt felfogod...


2. MÉG MINDIG nem válaszoltál a kérdésemre. Vajon miért kerülöd a választ? Túl kényelmetlen?


3. Te, villamos-közgazdász-jogász-madarász nagyképűségbajnok, nagyon visszatetsző ám, ahogy köpködsz magad körül bárkire, akinek más a véleménye, mint neked. Úgy látom, sem a tolerancia, sem a szerénység, de még csak a másik ember tisztelete sem tartozik az erényeid közé. (Az igazmondást már meg sem említem.) Kissé visszafoghatnád magad, mert nagyon gusztustalan amit művelsz.


Tudod az a legnagyobb baj, hogy rólad fogják megítélni a hozzád hasonlóan gondolkodókat. Velük teszel rosszat, nem velünk...


Pedro

2013. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:

És az én kérdésemre sem válaszoltál még (#22).


"Azaz miért lettél Petőfi szavaival: sehonnai, önmagát világpolgárnak képzelő alak. Így jobban meg lehet érteni motivációidat és szocializációdat."


Remélhetőleg magadra ismersz a saját szavaidban...

2013. dec. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
Milyen jót röhögtem a kislány válaszain. Büszke arra, hogy egyetlen diplomája van. Mint említettem már, BP-n minden második 35 alatti nőnek van diplomája a KSH szerint. (A diplomagyárak ide vezettek)
2013. dec. 7. 08:33
 29/61 Shai-Hulud ***** válasza:

Igen, ez most egy határozottan építő jellegű hozzászólás volt, és egyértelműen válaszolt a neked feltett kérdésekre.


Így gondolod? Vagy csak jól esik ismét köpködni egy kicsit?

Csak nyugodtan, ennél mélyebbre már úgyse nagyon áshatod el magad.


Pedro

2013. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 A kérdező kommentje:
Pedrokám, ez "erősen" relatív. Egyes politikai gondolkodásmód szerint mondandóm negatív tartalommal bír. Más politikai nézőpont szerint pedig igazam van. Ne feledjétek a kedvenc jelszavatokat: a pluralitást:) Szerencsére ez a balliberális gondolkodásmód kiveszőben van, motorja szavazótábora és utánpótlása 90%-ban: a kádárista nyuggerek (akik gyakran alacsony iskolázottsággal bírnak). Kiveszőben lévő fajta, szerencsére a temetők lakóinak már nincs szavazati joguk:) Tehát nagyon meg vannak számlálva a napjai politikai támasztékaitoknak:) Hogy egy (számotokra fontos népszerű) klasszikust idézzek: Akinek nem tetszik " el lehet innen menni". Ne feledjétek: demokratikus ország vagyunk, nyitott határokkal (és világútlevéllel) :)))
2013. dec. 7. 09:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!