Szerintetek a falvakban a 25év alattiak többsége cigány már?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szerintetek a falvakban a 25év alattiak több mint fele cigány már?



2013. dec. 3. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 Shai-Hulud ***** válasza:

"Egyes politikai gondolkodásmód szerint mondandóm negatív tartalommal bír"

Amit annyira ellenszenvesnek találok (bár szerintem nyugodtan mondhatom többesszámban is) benned, annak semmi köze a politikához, már csak azért is, mert ahogy nézem, te még csak nem is ugatod, hogy másoknak milyen politikai beállítottságuk van. Te egyszerűen EMBERILEG, ERKÖLCSILEG vagy nulla - és ezt anélkül mondom, hogy érdekelne a politikai hitvallásod.


Tudom, hogy szerinted mindenki gonosz balliberális, aki nem akarja kiirtani a zsidókat és a cigányokat... De nagyon melléfogtál, magam részéről több felmérés szerint is határozottan jobboldali liberális beállítottságú vagyok. De az eddigiek olvasatában nem csodálkozom, hogy ezeket te képtelen vagy elkülöníteni... Ahhoz az kellene, hogy legalább egy kissé érdekeljen téged mások véleménye, hogy el tudd fogadni, hogy mások valamiről máshogyan gondolkoznak, mint te. De azt már látjuk, hogy erre képtelen vagy.


"Kiveszőben lévő fajta, szerencsére a temetők lakóinak már nincs szavazati joguk"

Ez a mondat PONTOSAN tükrözi a másokhoz való viszonyodat.

Csak sajnálni tudlak, pontosabban inkább a környezetedet sajnálom...


"Ne feledjétek: demokratikus ország vagyunk"

Ezt ÉPPEN TE felejted el. Ha észben tartanád, akkor kénytelen lennél elfogadni mások másféle véleményét is...


Én nem tudom, hogy neked VALÓBAN hány diplomád van (itt névtelenül akár húszat is összehazudhatsz), a szellemi képességeidet csak a kérdés kiírása teszi kétségessé. Meglévő, sok éves statisztikai adatok kigyűjtése, és azokból következtetés levonása igazán nem bonyolult feladat, tapasztalatból tudom, hogy erre egy mérnök-közgazdász csuklóból képes (lenne). Egy jogász hallgatónak viszont azzal kellene tisztában lennie, hogy az adatok félremagyarázása, szándékos elferdítése erkölcsileg milyen megítélés alá esik.

Ezek alapján gyanítom, hogy nagy hangodnál csak az ábrázatod nagyobb, viszont emberileg a béka popsija alatt tartózkodsz.


Tulajdonképpen több válaszoddal megfelelő módon leírtad magad a szememben, sőt, még meg is erősítetted a véleményemet.


Már csak egyetlen kérdésemre nem kaptam tőled választ, de úgy látom, arra nem is fogok. Valamiért arra nem akarsz reagálni...


Pedro

2013. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:

Nem ugatom hanem viszonylag nagyon jól ismerem a politikát: Írtál te már annyit ide pedrókám hogy egyértelművé váljon, és könnyű legyen politikailag pozicionálni téged. Ne feledd, h. nem tudományos technikai fórumon beszélgetünk, ahol ha nem írsz offtopicot egy témában akkor sosem derülne ez ki.


Emberileg erkölcsileg 0? Ez is relatív, és politikai beállítottság kérdése. Van akik a te politikai oldaladról és "értekrendedről" állítják pont ugyanezt.


Kisfiam, rajtad kívül még senki sem beszélt itt népirtásról, vagy annak kívánásáról.


Amint látom te nem tudod elfogadni, hogy mások máshogy látják a világot mint te. Erre tökéletes példa vagy: Rögtön már népirtásról beszélsz, és vizionálsz.


Környezetemet hibáztatod? Miért te adnál a halottaknak szavazati jogot? És a valóságban hogyan bonyolítanád ezt le? :)))))) Tudom hogy a politikai oldaladnak most a választások előtt nagy szüksége lenne a halottak szavazataira is.... de sajnos ilyen a világon nincs sehol :)



Veled szemben én nem hazudok. De kíváncsi lennék a középiskolában hányas voltál te és Bertuska mondjuk matekból vagy fizikából :))))


Miért fontos az hogy a magadféle fura világnézeted szerint leírtam magamat? Lehet hogy ez inkább dicsőség számomra:)))


Pedróka, na milyen kérdéseid is voltak?

2013. dec. 7. 10:47
 33/61 Shai-Hulud ***** válasza:

Köszönöm az önértékelésedet, igen tanulságos volt. :-D


Na jó, tovább nem etetlek, belőled ennyi is éppen elég volt.


Pedro

2013. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
Logikai racionális érvelés helyett érzelmi oldalakra próbáltad terelni a beszélgetést, ám ez sosem vezethet győzelemre egy vitánál.
2013. dec. 7. 11:09
 35/61 Shai-Hulud ***** válasza:

"Logikai racionális érvelés helyett érzelmi oldalakra próbáltad terelni a beszélgetést,"


OK, végülis ebben igazad van.

Akkor elnézést kérek, hogy én negatív dolognak éreztem a kirekesztésedet, a kategorizálásodat, a mások el nem fogadását, ez BIZTOSAN az én hibám. Szintén az én hibám az is, hogy másokat becsmérelsz a véleményük miatt, hogy (egyébként meglehetősen szemfülesen) szándékosan félremagyarázod a mások által írottakat.

Szintén az én hibám, hogy nem vagy képes utánanézni néhány tíz évre visszamenően a meglévő, feldolgozott, és nyilvános adatoknak, illetve hogy vélt adatokat valósnak feltüntetve adott (neked nem tetsző) népcsoport ellen ezzel szándékosan hangulatot keltesz.


Bocsánatot kérek érte, ezek nyilván mind az én hibáim.


Viszont akkor légy kedves logikusan, és racionális érvekkel, tényadatokra alapozva bizonyítani, hogy az általunk megadott információkkal ellentétben FAJI ALAPON mi bizonyítja a rasszok közötti intelligencia különbséget?


Konkrét, TUDOMÁNYOS IGÉNYŰ leírásokat várok, mint ahogy az egy hozzád hasonló, művelt, többdiplomás, demokrata, és politikailag korrekt embertől elvárható.


Pedro

2013. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:

Az emberi nemnek előbb-utóbb kisebb és nagyobb életközösségekben kellett gyakorolnia – szociális módon – az éltető szeretetet. A vándorló, nomád család előbb nagycsaláddá, utóbb nemzetséggé, majd letelepülve államalkotó nemzetté vált. A nemzetek egységét általában a sorsközösség, a közös múlt, a közös vallás, a közös kultúra, a közös nyelv, és a közös célok sorsközösség biztosítják. Az egyetemes emberiség globálisan csak akkor működőképes, ha kisebb egységek, a család és a nemzet zártabb rendszere is jól funkcionál. Csak a jól kiégetett téglákból felépített ház állhat fenn évszázadokig, a homogén sárból emelt falakat hamar összedöntik az időjárás viszontagságai.


Emberi, szociális küldetésünk beteljesítése, hogy mindenekelőtt családunkról gondoskodjunk, másodlagosan nemzetünkről, és harmadlagosan az emberiségről. Ez a sorrend nem azt jelenti, hogy az ember kevésbé szeret másodlagos és harmadlagos szinten, hanem csak azt, hogy más formában. Az, hogy csak feleségünkkel élünk házaséletet, még nem jelenti, hogy nem szeretünk minden más nőt is a világon. A szeretet módjának és minőségének természetszerűen kell másnak lennie, különböző rokonsági fokú embertársainkkal szemben.


Ha a családunk éhezik, de mi mégsem őket igyekszünk megmenteni az éhhaláltól, hanem helyette hajléktalanoknak bérlünk szobát, vétkezünk. Ha ahelyett, hogy Gyurcsány és Orbán kizsákmányoló rendszere ellen tüntetnénk, az elnyomott Amazonas-menti indiánok jogaiért harcolunk, magatartásunk szintén bűnös. Csak ha már elsődleges küldetésünknek eleget tettünk, térhetünk rá a másodlagosakra. Csak gonosz ember próbálja meg szembe állítani a szervesen logikusan egymásra épülő strukturális elemeket.



Ez a tény sokszor a többi népekkel való konfliktusokhoz vezet. Az endogámia erős belterjesség (apa lánya kapcsolatból származó gyermekek stb...) fontos szerepet játszott, hiszen évezredes beltenyészet esetén genetikailag bizonyos hajlamok dominánssá válhatnak a populációban. A letelepedéshez és államalkotáshoz összetett és szervezett társadalmi tevékenység szükséges, az egyes rétegek tevékenységét össze kell hangolni. Ám ha egy zárt keveredésű népességben egyes tulajdonságok túlságosan dominánsak, mások számaránya viszont túl alacsony, akkor önmagában működésképtelen lesz a közösség. A cigányság sorai közt igen magas a kitűnő muzikális képességekkel vagy kézügyességgel megáldott személy, de ezzel aligha alkotható állam. Csak diaszpórában képes élni befogadó, bennszülött „gazdanépek” között. Működhet az ilyen szimbiózis évszázadokon át zökkenésmentesen, ha a kisebbségi népcsoport képes integrálódni, és betartja a többségi népesség által meghatározott civilizált együttélési normákat. Sajnos sok esetben ez nem sikerül, a statisztikai adatok nem túl biztatók; de az általánosítás is hiba lenne, hiszen cigóknál is előfordulhatnak egyedek, kik sikeresen integrálódnak. Egy jelentős hányaduk azonban képtelen a beilleszkedésre.

2013. dec. 7. 14:07
 37/61 A kérdező kommentje:

1900-ban még kb bolygónk 50%-a olt európai vagy európai leszármazott. Ma ez az arány csak 10%, Ez halálos iramú, óriási változás dédnagyanyám kora óta.


Pedrókám, még mindig nincs bizonyíték arra hogy ezek a harmadik világbeli barátaid kreatív emberek lennének, hiszen akkor ez komolyan megmutatkozna a tudományokban és az innovációban is.

2013. dec. 7. 14:10
 38/61 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas öngól volt, ifjabb Tomcat...


1. Figyeld csak, mit kért Pedro:

"Konkrét, TUDOMÁNYOS IGÉNYŰ leírásokat várok, mint ahogy az egy hozzád hasonló, művelt, többdiplomás, demokrata, és politikailag korrekt embertől elvárható."


Tehát NEM copy&paste-et, ami egy 10 éves gyereknek sem okoz nehézséget.


2. És ráadásul honnan másoltál? (Idézőjelek és forrásmegjelölés nélkül, amit pedig legkésőbb a középiskolában meg kellett volna tanulnod, hogy nem illik...)

a., Kuruc

b., Nemzetihang

c., Reakcio.blogspot

Mindhárom oldalon 2012. 08. 30-án vagy 31-én jelent meg ugyanez a szöveg.


3., Mit állítottál a 24. sz. alatti kommentedben?

- Hogy te nem olvasol kurucot.

- És hogy te nem hazudsz.

Pfff...

(A már többször kifogásolt stílusod miatt egyébként a két diplomád sem hihető, és az útban levő harmadik sem.)


-------


Amennyiben tényleg beszélgetni akarsz, akkor felhívnám szíves figyelmedet arra, hogy még mindig nem válaszoltál a kérdéseinkre. Hajrá, pótold gyorsan, ne csak rizsázz. Remélhetőleg nem okoz gondot visszakeresni ezeket, aztán beidézni (idézőjellel ám!), és szépen megválaszolni mindet. Vigyázz, mert le fogom csekkolni, nem hagytál-e ki valamit. :)


Ha ez megvan, utána jöhet a következő állításod alátámasztása:

"BP-n minden második 35 alatti nőnek van diplomája a KSH szerint."

Most eltekintek attól, hogy ez ilyen formában biztosan nem igaz; de szeretném látni az eredeti szöveget, amit sikerült ilyen rondán kifacsarnod.


És ha ezen is túlvagyunk, azaz bebizonyítottad, hogy nem csak másolgatsz és a betanult szövegeket szajkózod, hanem valóban párbeszédképes vagy, akkor továbbléphetünk; addig viszont nincs értelme.

De ha sikeresen megküzdesz ezzel, akkor esetleg majd azt is leírom, hányas voltam matekból, ha ennyire érdekel. (Az pedig kifejezetten fejlődés, ha picike is, hogy már nem találgattál a matekjegyeket illetően; bár ennyi tévedés után nem is csoda, hogy óvatosabb vagy.)


Ja, és a diplomám: Bár megint hazudtál, mert én egyetlen szóval sem utaltam arra, hogy büszke lennék rá, és közel sincs akkora arcom, mint neked... de igen, büszke vagyok rá bizonyos szempontból; főleg azért, mert nem a szüleim tolták a hátsóm alá, hanem igen keményen megdolgoztam érte, munka és egyebek mellett.

A másik pedig, amiről esetleg példát vehetsz, hogy az elért eredményeim ellenére nem nézek le másokat pusztán azért, mert nem volt kedvük vagy lehetőségük felsőfokú képesítést szerezni. (Sőt, még a gyengébb képességeik miatt sem; senki nem tehet arról, milyennek születik.)


Hát akkor jó munkát. :)

2013. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 Shai-Hulud ***** válasza:

Most én kérdezem tőled, hogy vajon tudsz-e szöveget értelmezni?


Azt kértem tőled, hogy

- logikusan

- racionális érvekkel

- tényadatokra alapozva

- konkrét

- TUDOMÁNYOS IGÉNYŰ

leírásokat várok tőled, amelyek bizonyítják hogy FAJI ALAPON más a különböző rasszok átlagos intelligenciája.


Melyik részét nem értetted, te

- művelt

- többdiplomás

- demokrata

- politikailag korrekt

ember, ami miatt egy ekkora rizsával akarod kiszúrni a szememet?


Ne röhögtess már! Hogy vegyelek komolyan, ha te nem veszed komolyan saját magadat? :-D


Egyre jobban nullára íródsz...


Pedro

2013. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tomkat (proletár származású) se alacsony se kövér, inkább olyasvalaki akit ha meglátsz az utcán miközben elmegy melletted Bertuska, kitekeredik a nyakad. (feltéve ha nem vagy divat leszbi ballib módra:)))



Nem olvasok kurucot , mert proliknak készül (vagy akiknek prolik voltak a szüleik), ahogy annak sarkított ballib ellenpólusai is.


Nem értem h. a matekos példádat miért ismételten nekem címezted, Ne feledd: veled ellenben én elvégeztem első diplomaként egy mérnöki egyetemet is. (aminek értékéből a te kételkedésed a vitruális világban mit sem vonhat le a valóságban)


Szedd össze a kérdéseidet, mire szeretnél választ kapni.


A fehérember kreativitására?


Tessék science culture szekciók: (millió hivatkozással)


[link]


A fránya rasszista fasiszta Nobel Bizottságot is átkozhatod rendesen ( fizika kémia biológia orvostudományos díjakat csipázzad (ugye jó szlenget használtam? ezt még a magadfajta is megérti: pesti proletár származású első generációs diplomás kisleány)


[link]

2013. dec. 7. 16:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!