Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » A férfiak kb hány százalékának...

A férfiak kb hány százalékának születik egynél több nőtől gyermeke?

Figyelt kérdés
Van-e erről statisztika, vagy hogyan lehetne ezt más rendelkezésre álló statisztikákból kikalkulálni?

2016. ápr. 4. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Ezt szerintem ne itt tedd fel. Ez egy tudományos jellegű kérdés. Csupán azért, mert itt gyereket nevelő felnőttek vannak, nem fogják tudni rá a választ. Hasraütésszerűen biztos többen is tudnának valamit mondani, de annak meg semmi értelme.
2016. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na, most, hogy átkerült a kérdés a megfelelő kategóriába, már nem igazán van értelme a fenti hozzászólásomnak :)
2016. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 EagleHUN ***** válasza:

És a fordítottja? Hogy hány nőnek születik több férfitól gyermeke nem érdekel?


Egyébként nem hiszem hogy lenne erre statisztika így mindenki csak tippelni fog.


A válások és esküvők számából is csak hamis következtetéseket lehetne erről kapni. (Mert ez megvan statisztikailag és nominálisan is, ahogy a gyermekszületések száma is.


Az én tippem és ebbe mindkét kérdést beleértem (az általam föltettet is.) hogy kb 30% lehet ez a szám.

2016. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a komplementer kérdés is érdekes lehet, tehát hogy a nők hány százalékának van gyereke több férfitól.
2016. ápr. 4. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!