Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Egyik ismerősömmel már napok...

Egyik ismerősömmel már napok óta vitatkozok azon, hogy a nők maguktól is képesek-e teherbe esni. Csak szerintem h***eség?

Figyelt kérdés

Szóval... A történet ott kezdődött, hogy szóba jött a téma, mint szexualitás. Az ismerősöm elkezdett viccelődni, hogy a Sévdek közül úgy is mindenki b**i. Én csak azt feleltem neki, hogy az képtelenség, ugyanis már rég kihaltak volna akkor.

Erre egy érdekest választ kaptam, amit azzal magyarázott hogy a BIOLÓGIA TANÁRÁTÓL hallotta. Állítása szerint a nők, ha nincs férfi a közelben, az az ha kihalóba lenne az emberi faj, és csak nők maradnának, akkor egy idő után elkezdenének olyan hormont termelni, amitől megtermékenyítenék saját magukat.

Szerintem ez egy hatalmas hülyeség, de ő még mindig nem hiszi el. Szóval van itt valaki aki ért ezekhez, és el tudná nekem magyarázni, ha esetleg tévednék ezzel kapcsolatban, és a nők maguktól is teherbe eshetnek?



#nők #terhesség #kihalás #érdekes #emberi faj #ezt ő sem gondolta komolyan #tisztára összezavarodtam
2020. jan. 4. 21:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki homoszexuális még nem nemzőképtelen. Sok homoszexuális embernek van gyereke, tehát már itt elbukik a dolog.
2020. jan. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyerekek nem használhatják az oldalt.
2020. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az is vicc, hogy minden svéd homokos, úgy a szűznemzés is vicc kategória. Emberi szűznemzés nem létezik.
2020. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!