Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit szólnátok, ha azt mondanám...

Mit szólnátok, ha azt mondanám, hogy a világ alapvető működésével kapcsolatos felfedezést tettem? Bebizonyítottam, hogy ez csak egy szimuláció.

Figyelt kérdés

Igen. Mint ahogy mi is tudunk a számítógépeinkkel kisebb világokat szimulálni, pl. Microsoft Age of Empiresben többszáz embert, és egy teljes középkori uradalmat le tudunk szimulálni, úgy egy nálunk hatalmasabb erő egy teljes univerzumot szimulált! És ezek vagyunk mi. Hogy hogyan jöttem rá? Onnan, hogy találtam egy bugot a szimulációban.

Hogy mi az?

Néztetek már tükörbe?

A tükör csak vízszintesen tükröz, függőlegesen nem! És mindig hozzád viszonyítva teszi ezt. Ha oldalra fordulsz, akkor is a te jobb és bal oldaladat cseréli fel, mintha tudná, hogy melyik tengelyedet kell felcserélni, és melyiket nem.

Ez máshogy nem lehetséges, csak úgy, ha a világunk egy szimuláció, és a tükröt nem sikerült jól leprogramozni. Egy sima hiba, olyan, mint a Microsoft Word XP-ben, ahol az álló tájolást fekvőnek írták, a fekvőt meg állónak.


Szerintetek milyen tudományos folyóiratnál tudnám a felfedezésemet publikálni?

Mennyire rázná meg a tudományos világot?


2020. júl. 29. 02:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdező már reménytelen eset...
2021. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy kár, hogy bezárt az OPNI.
2021. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Wadmalac ***** válasza:
100%
2021. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Fura hogy ez a kérdés nem a vicc kategóriában van.

Hány éves vagy??


Csak egy kérdés a sok közül.

Van valaki/valami ami képes volt szerinted létrehozni egy olyan komoly szimulációt ami tartalmazza az különböző személyiségű embereket, bolygónkat, egyéb bolygókat,csillagokat, holdakat, stb és ez a valaki/valami nem volt képes arra hogy egy olyan egyszerű dolgot mint egy tükör nem tudott megcsinálni??

Amit még a leszimulált emberek is képesek leprogramozni.

Miért nem leste ki a kódot a leszimulált emberek által készített kódból még?

2021. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva nem ez a legszörnyűbb elmélet amit itt gyakorin olvastam.
2021. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!