Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valóban laborban készült a...

Valóban laborban készült a SRAS 2-Covid ?

Figyelt kérdés

Én magam nem vagyok biológus. Nem értem az orvos szakkifejezéseit. Azt mondja, hogy kimutatták, hogy bizonyíthatóan laborból került ki a vírus. Olyan a vírus mintha adenovírus vakcinát kaptak volna, ami lehetetlen egy evolócionálisan kifejlődött vírusnál. Másrészt pedig olyan rész található a vírusban, ami a természetben nem alakulhat ki természetes úton https://www.youtube.com/watch?v=CPRbiC-PieE


Gondolkoztál már azon, hogy mennyire bonyolult lehet igazolni egy vírus mesterséges eredetét?



2021. febr. 17. 17:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/122 sadam87 ***** válasza:
81%

#120

Gratulálok! Sikerült egy elég alaposa kitárgyalt, fél éve inaktív kérdéshez annak a ChatGPT-nek a válaszát bemásolni, ami még azt sem veszi észre, hogy a kérdésben el van írva a SARS-CoV-2 neve. (Mondjuk ez úgy látom neked sem tűnt fel a nagy másolgatás közben.) Ennek aztán sok értelme volt!

"(a COVID-19 vírus)"

Helyesen: a COVID-19 vírusa. A COVID-19 a betegség neve, nem a vírusé.

"Az eredeti videó egy bizonyos tudományos elképzelést mutathat be"

Már leírtam két és fél éve, hogy a cikk, amin a vírus alapul olyan kamutudományos, hogy csak na. Persze ilyesmi a ChatGPT-nek nem tűnik fel, de azért köszi még egyszer, hogy bemásoltad a válaszát.

2023. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/122 Prokopf ***** válasza:
0%

#121

Kérdezd meg a teremtés koronáját, hogy a szövetsejtjei apoptózisképesek -e még? De ha ő nem tudná a választ, akkor a San Diego-i állatkert gorillái talán tudják...

2023. okt. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!