Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valóban laborban készült a...

Valóban laborban készült a SRAS 2-Covid ?

Figyelt kérdés

Én magam nem vagyok biológus. Nem értem az orvos szakkifejezéseit. Azt mondja, hogy kimutatták, hogy bizonyíthatóan laborból került ki a vírus. Olyan a vírus mintha adenovírus vakcinát kaptak volna, ami lehetetlen egy evolócionálisan kifejlődött vírusnál. Másrészt pedig olyan rész található a vírusban, ami a természetben nem alakulhat ki természetes úton https://www.youtube.com/watch?v=CPRbiC-PieE


Gondolkoztál már azon, hogy mennyire bonyolult lehet igazolni egy vírus mesterséges eredetét?



2021. febr. 17. 17:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/122 anonim ***** válasza:
4%

Hát, én nem ezt vettem észre:D

Tehát ha kiderül, hogy te folyamatosan szalmabábok ellen érvelsz,

olyan gondolatokat tulajdonítasz nekem, amiket soha nem írtam le,

direkt manipulációs célzattal ragadsz ki kontextusból idézeteket,

akkor _én_ járatom le magam? Furcsa.

Én abbahagynám, ha nem szórakoznék jól:D

2021. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/122 anonim ***** válasza:
3%
Ha neked az a szórakozás, hogy lejáratod magad és minden kommentbe odaírkálod, hogy szalmabála, mint egy dedós, akkor hajrá. A témával kaocsolatban természetesen nem tudtál hozzászólni, marad a jó öreg kötöszködés és vergődés :) hát hajrá
2021. febr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/122 anonim ***** válasza:
4%

A témával kapcsolatban itt is hozzászóltam, linkeltem is kutatást.

Na mindegy. Attól, hogy leírod, hogy én járatom le magam, ez ugyanúgy nem lesz igaz, maximum fordítva:)

2021. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/122 anonim ***** válasza:
3%
Jól megmondtad, "nem igaz, mert te vagy a h.lye, nem, te vagy az". Sokat hallani oviban, ott meg normális. Felnőttkorban elég gáz. Gondolom nem bírod ki, hog, ne tiéd legyen az utolsó szó, tipik gőgös viselkedés, tessék, kommentelj még vmi okosságot ide, csak hogy teljesüljön a vágyad
2021. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/122 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/122 anonim ***** válasza:
95%
Bevallom én csináltam itthon egy kémcsőben tojásból és pirospaprikából
2021. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/122 anonim ***** válasza:
100%
#36 tejföl is került bele?
2021. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/122 anonim ***** válasza:
100%
37 bocsi, az a része már titok. Nehogy más is megcsinálja, remélem megérted.
2021. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/122 anonim ***** válasza:
17%

Tegnap este volt egy interjú-bejátszás a frissen Abel-díjat nyert Lovász László matematikussal.

Miközben a Microsofthoz kötődő kutatásairól beszélt, aminek része volt egy évekkel ezelőtti járványterjedés-modellezés is, benne mindenféle programtervezés persze, óriási freudi elszólást tett: azt mondta: "járványtervezés... [halk ö-ö..] járványterjedés".

2021. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/122 anonim ***** válasza:
98%
Micsoda elszólás te jó ég. Mennyi mindent bizonyít atya gatya
2021. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!