Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Valóban laborban készült a...

Valóban laborban készült a SRAS 2-Covid ?

Figyelt kérdés

Én magam nem vagyok biológus. Nem értem az orvos szakkifejezéseit. Azt mondja, hogy kimutatták, hogy bizonyíthatóan laborból került ki a vírus. Olyan a vírus mintha adenovírus vakcinát kaptak volna, ami lehetetlen egy evolócionálisan kifejlődött vírusnál. Másrészt pedig olyan rész található a vírusban, ami a természetben nem alakulhat ki természetes úton https://www.youtube.com/watch?v=CPRbiC-PieE


Gondolkoztál már azon, hogy mennyire bonyolult lehet igazolni egy vírus mesterséges eredetét?



2021. febr. 17. 17:09
 71/122 sadam87 ***** válasza:
83%

"1. Már elmondtam (többször is), csak az elég intelligens, hogy tartsa a száját a rejtvény megoldásáról, aki saját maga fejti meg."

Tehát továbbra sem állítasz semmi konkrétumot.

"2. Annyit azonban elárulhatok, hogy van összefüggés, ergo aki gyógymódot talál a Covidra, az valószínűleg az AIDS-re, és a legtöbb rákfajtára is (plusz lesz egy bónusza, ami kvázi a világ leggazdagabb emberévé teheti, és meghatározza az emberiség jövőjét)."

Köszi az összeesküvéselméleteket. (Bár ha az mRNS vakcinára gondolsz, akkor lehet, igazad van, csak az a rossz hír, hogy ezt már feltalálták...)

"Mivel azonban nem szeretnék rágalmazási stb. perek alperesévé válni, ezt is megtartom magamnak"

Tehát megint csak nem mondasz semmit. Minek írtál egyáltalán? :o

2022. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/122 Prokopf ***** válasza:
8%

#71

Hogy olvass!

2022. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/122 anonim ***** válasza:
14%
Minden valószínűség szerint igen. A világ urai egyszerűen túl jól felkészültek rá, túl jól megtervezték az egészet. Bill Gates pontosan meg is jósolta, ráadásul kb. egy hónappal a covid megjelenése előtt fektetett be a BioNTech-be, ami a Pfizer vakcinában vált érdekeltté utána.
2022. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/122 anonim ***** válasza:
76%
Ebből a vírusból senki sem gazdagodott meg, annál többen veszítettek rajta - a hülye konteókat pedig nem tudományba kérjük!
2022. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/122 anonim ***** válasza:
96%

"Ebből a vírusból senki sem gazdagodott meg"

[link]

[link]

2022. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/122 Barnabas333 ***** válasza:
94%
Hogy a csudába tudnék bizonyítékkal szolgálni valamire, amire nincs bizonyíték?” – fakadt ki Si Csengli, a Vuhani Virológiai Intézet igazgatónője, amikor a The New York Times újságírója néhány hete arról faggatta, vajon nem próbálták-e meg mesterségesen növelni a koronavírusok fertőzőképességét. Hvg cikk eleje...
2022. jan. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/122 Barnabas333 ***** válasza:
100%
Sajnos nincs hvg előfizetésem így nem tudtam elolvasni. Annyi még olvasható a cikk elején, hogy Amerikában már 2002ben felturbóztak egy covid vírust, ami könnyebben megy rá az ember tüdejére.
2022. jan. 24. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/122 anonim ***** válasza:
14%
Tobzoskától van
2022. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/122 anonim ***** válasza:
41%

“ Ez egy konteo, aminek a "kitalálásában" nagy szerepet játszott az, hogy pont Wuhanban van a kínai tudományos akadémia Wuhan Institute of Virology nevű intézete, ami egy nagyon nagyon komoly, BSL-4-es virológiai labor. Az itt dolgozó kutatók a koronavírusokkal is dolgoztak, ők voltak azok akik 2017-ben valahol Észak-Kínában begyűjtöttek egy olyan vírustörzset ami a mostani járványt okozóhoz nagyon hasonlít.


Az is segített a konteósoknak, hogy a kínaiak megpróbálták az esetet eltussolni. Ezt a kettőt összerakták és tádáá..”


Hát ez nekem elég erős bizonyítéknak tűnik, nem konteónak.

2022. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/122 A kérdező kommentje:
79. Teljesen igazad van!
2023. jan. 4. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!