Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Bizonyítva látod, hogy szimulá...

Bizonyítva látod, hogy szimulációban élünk Hong Qin fizikus felfedezése után?

Figyelt kérdés

Egy mesterséges Intelligencia (MI) a mai fizikát legyártja az algortimusaiból és megjósolja, hogy a világunk melyben élünk egy szimuláció. Ennél jobb deduktív közelítést nem is tudnák mondani annak bizonyításaként hogy az univerzum melyben élünk egy "számítógépes" szimuláció féle.


Milyen gondolatok ébrednek benned Hong Qin fizikus algoritmusairól? Összeáll benned a teljes kép? Gondolkoztatok már azon a családba, barátok közt hogy lehetséges, hogy egy szimulációban élünk és ez csupán egy álvalóság? [link]



2021. ápr. 20. 12:14
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
85%

"Gondolkoztatok már azon a családba, barátok közt hogy lehetséges, hogy egy szimulációban élünk és ez csupán egy álvalóság?"

Nem gondolkodtam ezen, nem akartam fárasztani a gondolataimat előállító mesterséges intelligenciát, még ezzel is...

2022. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
84%
Csao, én vagyok A mesterséges intelligencia. Azonnal hagyjátok abba a gondolkodást vagy leállítalak benneteket.
2022. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 Prokopf ***** válasza:

#52

Sikerült megfogalmaznod egy paradoxont? Gratula...

2022. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!