Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi várható az oltatlanokra?...

Mi várható az oltatlanokra? Lehetséges, hogy kialakul egy mindenkire életveszélyes variáns?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mi történik, ha valaki fiatalként (direkt nem idős oltatlan embert írok, mert ők valószínűleg belehalnak a vírusba) nem veszi fel az oltást? Pár éven belül a többség védett lesz, akik pedig nem kapták meg az oltást, azok félhetnek, hogy közöttük terjedhet egy akár halálos variáns is?


Az is érdekelne, hogy mi lesz azokkal, akik a kínait és az orosz vakcinát kapták meg? Egy jó pár évig nem utazhatnak?



2021. szept. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen egyetértek. Csak a megoldást nem tudom. Ami nem is baj, mert nem nekem kell tudnom. A baj az, hogy azok sem tudják, akiknek kell(ene). Már, ha van egyáltalán megoldás. Én nem bízom az emberiségben. Már nem. Ez a járvány megmutatta, milyenek vagyunk. Túl sok az olyan, mint a 6-os. Ezért félek attól, ha jön valami igen nagy katasztrófa, itt valóban ember embernek farkasa lesz.
2021. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:

10: Egyetértek mindennel, csak annyival egészíteném ki, hogy szerintem azért is volt ennyi halott, mert bizonyos társadalmi csoportok jobban bíznak az áltudományban, mint a valódi tudományban, sőt az utóbbit egyenesen meg is tagadják. Én már a járvány elején megmondtam, de ez logikusan amúgy is elég könnyen kikövetkeztethető volt, hogy ilyen vészhelyzet alatt jobban kiéleződnek a társadalmi osztályok, csoportok közötti különbségek. Mindig is létezett egy "kemtréles" réteg, akikről a hétköznapokban csak annyit gondolt az ember, hogy bolondok. Most már viszont közveszélyesek is, nemcsak bolondok. Én konkrétan ismerek egy olyan embert, aki szerint az oltás méreginjekció, és csak idő kérdése, mire kifejti a hatását. De olyanról is hallottam, aki szerint a koronavírus kitaláció, és egyáltalán nem veszélyes, persze amikor azzal próbál visszavágni az ember, hogy a kórházak az összeomlás szélén voltak, akkor azt már az ilyen vírustagadók nem hallják meg.


Lehet, hogy részemről ez egy túl erős kijelentés, és nem is teljesen végiggondolt, de én kötelezővé tenném, mert ez így nem mehet a végtelenségig. Ugyanúgy bele fog halni a vírusfertőzésbe az oltatlanok nagy része, csak nem azonnal, hanem mindig lesz 1-1 eset. Jelenleg 5 féle oltás áll rendelkezésünkre, ha valaki fél a Pfizertől, akkor ott van a Janssen, ha fél a Janssentől, akkor ott van a Sinopharm. Mindhárom különböző technológiákkal készült. Persze, aki paranoiás az mindháromba belelát valami orbitális téveszmét.

Jól megmondta valamelyik előző válaszoló, hogy igenis szükség van szabályokra, különben anarchia lesz.

2021. szept. 23. 23:20
 13/67 anonim ***** válasza:
69%
#12, és miből gondolod hogy akkor is oltatni fognak ha kötelező lesz? Én személy szerint inkább fizetném a bírságot, és nem azért mert nem hiszem hogy létezik a COVID, csak átestetm rajta, számomra innentől fogva ez egy nátha szintjén van. A többi meg úgy megy át rajta ahogy akar, én sem várom el hogy velem foglalkozzanak, de remélhetőleg ők se hogy én foglalkozzak velük.
2021. szept. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
56%

Németországban egy ilyen "ellenkező" meggyilkolt egy fiatal fiút, kizárólag azért, mert az a munkájából kifolyólag figyelmeztetni merészelte, hogy vegyen fel maszkot. Az ilyen nem ember. Nem érdemli meg, hogy annak nevezzük. Nem érdekel, mi frusztrálta, mi vitte rá, erre nincs elfogadható magyarázat. Halt volna el még az anyja méhében. Egy rohadt maszk miatt megszüntetett egy húszéves életet.

Hát ide vezet az öntörvényűség! Amikor egyesek azt gondolják, nekik mindenhez joguk van!

Borzalom.

2021. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
13: szerintem ha van egy kis önreflexiód, akkor belátod, hogy antiszociálisan viselkedsz és hogy ez KÁROS. De legalább ne lennél rá büszke. Nyugodtan csinálj, amit akarsz, de nem ártana felvállalni legalább, hogy életeket veszélyeztetsz, nemcsak a magadét, hanem másét is. Ha ennyire kemény vagy, akkor legalább valld be, hogy ez van, csak nem érdekel.
2021. szept. 23. 23:45
 16/67 anonim ***** válasza:
4%
#14 Mi ebben a borzalom?
2021. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
18%
#15, Teljesen igazad van, ez így van. Élvezem a vírust, és jót szórakozok más félelmén. Ettől neked valamivel jobb lett esetleg, hogy kijelentettem azt ami egyébként egyértelmű volt?
2021. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
17: nem tudom, sok mindenre tudnék asszociálni: antiszociális, szadisztikus, nárcisztikus személyiségzavarra pl. de ez téged persze úgy sem érdekel.
2021. szept. 23. 23:52
 19/67 anonim ***** válasza:
100%
#18, mondanám hogy eltaláltad valamelyiket, de teljesen mindegy, nem? Egyszerűen csak nem értem hogy nekem miért kéne foglalkoznom más bajával. Ők foglalkoznak ha nekem van valami esetleg? Nem. Hát akkor? Hagyjuk már az álszent dumát, élje mindenki az életét, ha valaki félt valakit, az úgy is úgy fog viselkedni hogy megvédje azt aki fél, aki meg nem, az nem. Egyszerű dolog ez.
2021. szept. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:
19: sajnálom, ha nincs olyan ember a közvetlen környezetedben, aki féltene és törődne rólad. Azért a jégszívűség/empátiahiány sem alakul ki csak úgy a semmiből. Bosszúból dacolhatsz, de az kicsinyes.
2021. szept. 24. 00:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!