Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi várható az oltatlanokra?...

Mi várható az oltatlanokra? Lehetséges, hogy kialakul egy mindenkire életveszélyes variáns?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mi történik, ha valaki fiatalként (direkt nem idős oltatlan embert írok, mert ők valószínűleg belehalnak a vírusba) nem veszi fel az oltást? Pár éven belül a többség védett lesz, akik pedig nem kapták meg az oltást, azok félhetnek, hogy közöttük terjedhet egy akár halálos variáns is?


Az is érdekelne, hogy mi lesz azokkal, akik a kínait és az orosz vakcinát kapták meg? Egy jó pár évig nem utazhatnak?



2021. szept. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
22%
#28, hidd el, teljesen mindegy.
2021. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 Wadmalac ***** válasza:
71%

Remélem észreveszed, hogy nem csak szerintem van nálad állatira félrekötve valami a fejedben, hanem minden normális ember szerint.

Szóval nem oldja meg a problémádat, hogy rámírkálsz privátot, hogy én miért cseszegetlek. Nem cseszegetlek.

Simán az emberiség túlnyomó többségének nem mindegy, mikor hal meg és hogyan.

Ha neked mindegy, az a te bajod, pszichiátriai problémád. És marhára nem releváns a jelen kérdésben, oltás vs. oltatlanság témában.


És az oltás azokról szól, akiknek nem mindegy, meg az sem, hogy esetlegesen ők más halálát okozzák-e.

2021. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
12%
Szomorú hogy így gondolkozol, Wadmalac. Számomra felfoghatatlan, érthetetlen, de ahogy érzed.
2021. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
70%

33


Életösztön pedig nemcsak az emberben van, hanem az állatokban is.

2021. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 Wadmalac ***** válasza:
69%

"Szomorú hogy így gondolkozol, Wadmalac"

Az lenne szomorú, ha úgy ahogy te.

Mert ezzel a hozzáállással már rég kiirtottuk volna magunkat, egymást, kit érdekel alapon.

2021. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
14%
#34 Az lehet hogy van, de bennem személy szerint annyi nincs hogy oltásokat vegyek fel, vagy orvosokhoz járjak.
2021. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
76%
36: neked TÉNYLEG pszichiáter kellene. Komolyan. Ez nem egészséges gondolkodásmód.
2021. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
36: szerintem ez csak valami elhárító mechanizmus, valójában be vagy f*sva, és azt mondod hogy: "hahaha, nem érdekel az sem ha meghalok". Sürgősen keress fel egy pszichológust, mert az életeddel játszol.
2021. szept. 24. 20:29
 39/67 anonim ***** válasza:
18%
#38 nem elhárító mechanizmus. Pont ezért tart itt a világ, mert az ilyen emberek mint te rózsaszín ködben élnek, és nem merik elhinni hogy léteznek olyanok mint én. Annyian vagyunk, de annyian.. nem tudom neked ez miért új, burokban élsz esetleg?
2021. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
39: szerintem te és a társaid élnek burokban, egy veszélyes burokban. Nyilvánvaló, és erről több pszichológus is nyilatkozott már, hogy az oltatlanok körében gyakoribb a pszichés problémák előfordulása. Csak kinek milyen okból. Biztos vagyok benne, hogy aki nem veszi fel az oltást, az vagy k*rvabuta, vagy hárít, mert be van szarva.
2021. szept. 24. 20:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!