Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi várható az oltatlanokra?...

Mi várható az oltatlanokra? Lehetséges, hogy kialakul egy mindenkire életveszélyes variáns?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mi történik, ha valaki fiatalként (direkt nem idős oltatlan embert írok, mert ők valószínűleg belehalnak a vírusba) nem veszi fel az oltást? Pár éven belül a többség védett lesz, akik pedig nem kapták meg az oltást, azok félhetnek, hogy közöttük terjedhet egy akár halálos variáns is?


Az is érdekelne, hogy mi lesz azokkal, akik a kínait és az orosz vakcinát kapták meg? Egy jó pár évig nem utazhatnak?



2021. szept. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
39%
Á,nem rettegtek ,csak az egész napotokat a koviddal keveritek,normális embereknél már rég nem mindennapi téma ez a marhaság...
2021. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

60: átérzem, szerintem én is átestem már a covidon, mert azóta nehezemre esik lépcsőzni, minden apróság miatt gyorsan kifáradok és szellemileg teljesen olyan, mintha elbutultam volna, nálam is előfordul, hogy nem bírok semmit, csak nézek a semmibe.

Ha rosszabbra fordul a helyzet ősszel (és már most emelkedik a fertőzöttek száma), akkor én lehet, hogy felveszem a harmadik oltást is.

2021. szept. 25. 20:53
 63/67 anonim ***** válasza:
47%
És az mit csináljon, akinek jelenleg az orvosa mondja azt, hogy várjon? Ilyen is van ám... Továbbra sem értem, miért csak oltott-oltatlan sémákban gondolkodik a többség. Hatszor annyi ellenanyagom van, mint az oltott Sinós apámnak, pedig neki is lett védelme.
2021. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
84%

63-as: hát várj, nyugodtan, mert te is védett vagy, nem kell elsietni az oltást! Igazad van, nem oltott-oltatlan van, hanem védettséggel rendelkező és nem rendelkező.

De azért oltott-oltatlanról olvasol itt folyton, mert ez az, ami saját döntés, tehát befolyásunk van rá, míg a megbetegedésre nemigen. Arra rábeszélhetünk valakit, hogy oltassa be magát, de arra nem, hogy "ne legyen beteg". Ezért nincs szó a volt COVID-osokról.

2021. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
74%
Persze ez igaz 64-es.
2021. szept. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 gungasam ***** válasza:
69%
Az oltatlanok lesznek az érinthetetlen páriák akikre mindenki sajnálkozva vagy éppen undorral tekint és rengeteg jogukat fogják megvonni, még talán sárga csillagot is viselhetnek....
2021. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
62%

Csodálkozol rajta?

A fekete Afrikában megérti az ember, hogy az analfabéta tömegek, a tudatlanok, iskolázatlanok nem kérnek a vakcinákból nem bíznak a fehér ember orvostudományában és százezrével hullottak el inkább maláriában, kolerában, petisben, meg a jó ég tudja milyen trópusi nyavalyákban régen is, de egy európai ember, ahol viszonylag magas szintű az oktatás, mindenki kulturált valamennyire és mégis ilyen tökkelütöttek legyenek tömegesen, az már meglepő és semmi ok nincs rá, hogy ezt akceptáljuk, vagy jónak ismerjük el.

2021. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!