Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi várható az oltatlanokra?...

Mi várható az oltatlanokra? Lehetséges, hogy kialakul egy mindenkire életveszélyes variáns?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy mi történik, ha valaki fiatalként (direkt nem idős oltatlan embert írok, mert ők valószínűleg belehalnak a vírusba) nem veszi fel az oltást? Pár éven belül a többség védett lesz, akik pedig nem kapták meg az oltást, azok félhetnek, hogy közöttük terjedhet egy akár halálos variáns is?


Az is érdekelne, hogy mi lesz azokkal, akik a kínait és az orosz vakcinát kapták meg? Egy jó pár évig nem utazhatnak?



2021. szept. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
17%
#50 Tényleg hatalmas szégyen hogy van jobb dolgom is mint mindenféle idegen jólétével foglalkozni.
2021. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
22%

Nekem van pár kollégám, akik ANNYIRA maszkellenesek, hogy az már túlmegy a normalitás határán. Egészséges pszichéjű ember, ha nem is szereti a maszkot (miért szeretné), de hordja, mert vagy belátja, hogy szükséges, vagy csak szimplán szabálykövető. De nem okoz neki lelki terhet, idegi problémát, hiszen, csak egy maszkról van szó, amiben hiába nézünk ki mind úgy, mint Hannibal Lecter, ami kicsit nevetséges viseletté teszi, de valójában alig bír fontossággal az a kis kényelmetlenség, amit okoz.

Vannak viszont, akik teljesen belelovalják magukat a történetbe, és így aztán végül már tényleg fulladoznak benne. Ez nem normális. Aztán elkezdenek félni az oltásoktól is, mert chip meg grafén-oxid van benne, meg meddővé és impotenssé tesz, meg mind meghalunk pár év múlva, meg mittudomén. Ezek tisztán pszichiátriai kórképek. Kezelni kellene őket.

2021. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

52: Pontosan. Sajnos én is ismerek egy ilyen személyt. Eleinte tagadta a vírust, szerinte a "hátterhatalom" tönkre akarja tenni a gazdaságot, ezért szándékosan kitervelték a világjárványt, stb. Nem volt hajlandó felvenni a maszkot, semmilyen higiéniai szabályt nem tartott be csak ott, ahol nagyon kötelező volt. Utána az oltások veszélyéről ijesztgette a családtagjait és az ismerőseit. Valahol azt hallotta, hogy kimaradtak az állatkísérletek, hiszen ilyen gyorsan nem készülhet el egy oltás, ezért annak a tényét, hogy végeztek komoly állatkísérletek, teljesen megtagadta arra hivatkozva, hogy azok nem is voltak rendes kísérletek, meg hogy hazudnak. Utána kételkedni kezdett az mRNS típusú vakcinákban, merthogy pár év múlva hullani fognak tőle az emberek. Mindenkinek ezeket a f*szságait beszélte. Pedig szerintem nem akkora baj az, ha néha kételkedik az ember, de a téveszmékben való megrendíthetetlen hit elég egyértelmű jele a mentális labilitásnak. Az egészben viszont az volt a legdühítőbb, hogy okosabbnak képzelte magát, mint a tudósok és virológusok, akik világhírű egyetemeken kutatnak, miközben neki fingja sincs az immunológiáról.


Eleinte azt hittem, hogy csak fél, és ezekkel az elméletekkel, hogy a gonosz hátterhatalom meg akarja őt és a világot támadni, könnyebb volt elfojtani a félelmét. De amikor megemlítette a grafén-oxidot, és az 5G-t, hogy az 5G miatt szabálytalan az alvásritmusa, akkor már biztos voltam benne, hogy ez több, mint szimpla félelem. Ez már pszichiátriai eset.


Hogy mit lehet ezekkel az emberekkel csinálni? Fogalmam sincs, de nem szabad engedni, hogy csoportokba szerveződjenek, mert annak az a vége, hogy a kicsit bizonytalanabb embereket is rábeszélik az oltás elutasítására, és ezzel az ő életüket is veszélybe sodorják.

2021. szept. 24. 22:11
 54/67 anonim ***** válasza:
59%

Igen, és pontosan ez a baj az internettel, hogy fénysebességgel terjed rajta a hülyeség. Amíg ezek az emberek max. a környezetükkel tudtak kommunikálni, addig csak pár embert tudtak befolyásolni, de így sok labilis személyiségre gyakorolnak negatív hatást. És minél inkább próbáljuk őket jobb belátásra téríteni, annál makacsabban ragaszkodnak az álláspontjukhoz. Az interneten pedig mindig találnak valamit, ami megerősíti őket a tévképzetükben.

Csak annak nincsenek tudatában, hogy az interneten minden, valamint mindennek az ellenkezője is fellelhető. Mindenki azt találja meg, ami az ő preferenciája.

2021. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
91%
Én csak azt nem értem még mindig, miért feledkezik meg szinte mindenki arról a sok százezerről, akik már rég túlestek a covidon. Nem csak oltott és oltatlan emberek léteznek. Mielőtt valaki azzal jönne, hogy az antitestek gyorsan csökkennek én kétszer mérettem, és még picit nőtt is a szám, nem csökkent. Egészségügyis mondta nekem, hogy a közhiedelemmel ellentétben nem fogy azért el olyan nagyon hamar.
2021. szept. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
32%
Ennyi kovidhívő agymosott hülyét...Rettegjetek csak életetek végéig...
2021. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani, hogy nem félsz a haláltól, mert azt hiszed, hogy kemény csávó/csaj vagy, veled ilyen nem történhet meg. Valójában az emberek ilyen felfogással még nem találkoztak szemtől szemben a halállal. De amikor már a halálos ágyukon feküdnek, csövekkel a testükben, akkor megszólal az életösztön, és könyörögnek az életért. Mindegyik. Csak sajnos akkor már késő felvenni a védőoltást.
2021. szept. 25. 20:03
 58/67 anonim ***** válasza:
59%

Én nem tudom, ki találta ki először ezt a "rettegést", de ahogy az előbb írtam, mivel ez is hülyeség, fénysebességgel terjed. Mint a "birkázás", tényleg, Lidlipú, azt elfelejtetted ideírni!

Igaziból max. az oltásellenesek rettegenek az oltástól, meg a konteósok a grafén-oxidtól, chiptől, maszkférgektől.

Mi többiek egyszerűen csak óvatosak vagyunk, józan ítélőképességünk birtokában.

2021. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:
Igen, ez a kérdés már bennem is felmerült, hogy miért félnek jobban egy oltóanyagtól, amit már több millióan megkaptak, elismerte az FDA is, mint a vírustól, amibe belehalhatnak, és ki tudja, hogy milyen szövődményeket fog okozni a jövőre nézve? Mindenki azt hiszi, hogy ő kivétel, ameddig el nem éri a baj, de akkor már késő lesz.
2021. szept. 25. 20:15
 60/67 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak az elhalálozás, hanem maga a betegség is elég komoly tud lenni.

Nekem az influenza sosem tartott három napnál tovább, mindig lábon kihordtam, ha betegállományba mentem miatta, akkor kihasználtam a lehetőséget otthoni tüsténkedésre, de a covid alaposan meggyötört.

Komolyan lázas voltam, szinte egyfolytában köhögtem és már az első napon telefújtam egy százas papírzsebkendő csomagot, zsibongott az agyam és tíz napig az ágyat nyomtam. Három napig szinte egyfolytában aludtam, csak néha keltem fel rövid időre, nem is ettem semmit, csak vizet ittam, meg pisiltem, de olyan bágyadt, fáradt voltam, hogy folyton visszafeküdtem és el is aludtam, mint egy beteg állat a vackán.

Azt sem tudtam, milyen nap van és nem mentem én sehová, pedig még a karantén előtt volt, de úgy is rám penészedett a kenyér, meg egy csomó kaja, fogytam is vagy nyolc kilót, aztán utána még sokáig remegtem, meg-megszédültem, meg csak ültem és bambultam, mint egy autista, vagy aki demenciában szenved, nem érdekelt semmi és még csak nem is gondoltam semmire.

Pedig bikaerős az immunrendszerem, ezért oltattam már kétszer is, bár szerintem többször elkaptam azóta is, de egyre rövidebb ideig tart, már egy napig sincsenek tüneteim, így nem is vagyok biztos, hogy megint a koronavírust kapom el, csak van, ami hasonlít rá.

Szóval nem ajánlom senkinek, akkor sem, ha nem hal bele, mert teljesen igaz, hogy egyáltalán nem lehet hasonlítani az influenzához és a posztcovid tüneteket is tanúsítom, amelynek súlyossága is lehet egészen komoly, de ez olyan, mint általában az egészség, hogy akinek megvan, az nem is tudja kellően becsülni, mert természetesnek veszi, ha már nincs meg, akkor válik fontossá.

2021. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!