Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A Charles Darwin elmélet...

A Charles Darwin elmélet miként alapozza meg azt, hogy miből alakult az ember, pontról, pontra (tehát nem az élet, csak az ember; az előlény) kíváncsi vagyok a benne rejlő nagy rejtélyre?

Figyelt kérdés
2022. aug. 2. 02:30
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
#27-esnek írtam volna.. legközelebb számozom . #29-es voltam.
2022. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 sadam87 ***** válasza:
100%
Ok, akkor félreértettem.
2022. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Kérem foyltassátok ,szeretnék okosodni, a provokáló kérdést meg azért írtam, mert naív voltam, én buta vagyok a témába nsajnos, érvelni sem tudnék, de aki megteszi annak hálásan köszönöm. Az eddigi váalszok alapján mindig visszajutottunk arra, hogy nincs önmagától kifejlődő élőlény.
2022. aug. 2. 14:33
 34/47 anonim ***** válasza:
Kérdező: jelenleg nem áll módunkban teljességgel megválaszolni kérdésedet, mert még hiányoznak bizonyos dolgok, de ha meg is lenne, akkor is lenne pár dolog, amit úgyse fogadnának el sokan. Másrészt nincs annyi időnk, mert ugye az ember kialakulásához baromi sok idő kellett:)
2022. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 sadam87 ***** válasza:
100%

#33

"Az eddigi váalszok alapján mindig visszajutottunk arra, hogy nincs önmagától kifejlődő élőlény."

Kifejtenéd, mit értesz ez alatt?

2022. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Viszont érdekes ahogy az emberi magzat fejlődik .., milyen lépéseken megy keresztül és miért kell azokon keresztül mennie stb.. és más állatoknál hogyan zajlik ez.
2022. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

Abba lehet valami, hogy kezdetben lehetett egy ember (nevezzük ősembernek) aki a természet hatására fejlődött évezredek alatt.


Úgy fejlődött, ahogy az ember magzat korától a haláláig átéli a fejlődést, stagnálást majd visszafejlődést. De az is lehet, hogy a technika az oka mindennek és nem vagyunk értelmesebbek...

2022. aug. 2. 14:50
 38/47 anonim ***** válasza:

Egy tévedés:

ŐSembernek azt az ember nevezzük, amelyik olyan volt már, mint mi.

Ha betennéd egy bölcsődébe, majd óvodába, iskola, stb - akár egyetemi professzor is lehetne belőle.

Ugyanaz a faj, mint mi.


Te valamelyik előemberről beszélsz. Belőlük több faj is volt, és egyre jobban hasonlított a mai emberre.

2022. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
Azokat hagyjuk, mert csak filozófiába menne csak át minden. Én az első emberre gondolok, de az is olyan homályos, mint a kezdet.
2022. aug. 2. 14:59
 40/47 anonim ***** válasza:
Annyira nem, de pontosan tényleg nem tudjuk, hogy a legelső mai ember mikor élt.
2022. aug. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!