Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Milyen könyv ad magasabb...

Milyen könyv ad magasabb szintű matematikai tudást?

Figyelt kérdés
Alapszinten tudok integrálni és deriválni de olyan matematikai tudásra szeretnék szert tenni amivel a kvantummechanikával foglalkozó fizikusok rendelkeznek. Ebben szeretném a segítségeteket kérni.

febr. 9. 12:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
#10 Köszi hogy leírtad ugyan ezt az értelmetlen szart privátban is, bár nem tudom, mi fáj neked ennyire? Kész tény amit írtam, nem kell ezen vérig sértődni, inkább olvass utána mi is ez, és mire fejlesztették..🤷‍♀️
febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kedveseim, nem kellene szétdúlnotok ezt a mindmostanáig feltűnően intelligens "topikot". (Ez persze elsősorban 9-eskének/11-eskének szól. Ha válaszoltam volna neked, én is privátban tettem volna legfeljebb.)
febr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!