Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi ez? Mit láthattam?

Mi ez? Mit láthattam?

Figyelt kérdés

Nem ide kéne írnom hanem a csillagászat téma körbe csak az nincs, így marad az ufo észlelés. :D

Férjemnek névnapjára vettem egy csillagászati távcsövet, amivel mindig figyeljük a holdat eget stb.

Tegnap bele néztem és néztem a szép teli holdat amikor is valami fekete akármi kb 3 mp alatt elhaladt a hold előtt.

Fekete volt és úgy nézet ki mint egy tengeralattjáró! Vékony hosszú és nem voltak oldalt szárnyai viszont a tetején volt valami.

Mi lehetett? szonda? űr szemét?

más is látott hasonlót? [link] Ilyesmi alakja volt!


2011. júl. 16. 07:53
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
67%
szúnyog vagy bogára lencsén
2011. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes vagy de ennyire azért ne nézzél már hülyének!
2011. júl. 16. 08:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
lehetett az ISS vagy egy műhold vagy repülőgép. olyan szögből, hogy laposnak látszott.
2011. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2011. júl. 16. 08:37
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
UFO biztos nem volt... Gondolod, hogy a Földön egyedül Te látod meg, mi? :D A NASA kismillió eszközzel pásztázza az egeket, baromi kicsi az esélye, hogy valami rendellenes elkerülje a figyelmüket, és pont Te vedd észre.
2011. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
58%
Jól van fiam, kapcsold ki a playstationt....
2011. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
az igaz, hogyha valami "idegen" vagy szokatlan lenne akkor azt a NASA is észrevette volna igy maximum valami olyan lehetett ami számodra furcsa
2011. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
10:33-as nem kötelező bunkónak lenni, a kérdező egy szóval se mondta, hogy szerinte UFO volt (egyébként tényleg az volt, az UFO ugyanis azonosítatlan repülő tárgyat jelent, nem földönkívüli űrhajót), vagy hogy a világon ő észlelte volna egyedül, csak megkérdezte, mit láthatott. Egyébként tényleg az a legvalószínűbb, hogy egy repülő vagy egy műhold volt, ami pont olyan szögben állt, hogy tengeralattjárónak nézett ki.
2011. júl. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
[link] nem ezt láttad?
2011. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%

A NASA már rég tudja hogy látogatnak minket az idegenek,de nem mondják el.Úgyhogy hagyjuk már ezt... simán lehetett UFO miért olyan nehéz ezt elhinni?A NASA nem fog szólni,játszák a hülyét,hogy miért titkolják azt viszont nem tudom.


http://www.youtube.com/watch?v=WlLN_Jcg1pc

2011. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!