Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Evolúció vagy Teremtés?

Evolúció vagy Teremtés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:48
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/250 Judit34 ***** válasza:
30%

1 eltérített mesélte:


ott feküdt az űrhajó műtőasztalán, kis szürkék gyakni akarták. A fickó imádkozni kezdett: SEREGEK URA, ISTENE SEGÍTS!


az ufósaitok, mint állat elmenekültek (mint az ördög a szenteltvíztől, mint a démon a szent Isten elől)


hát nem fura?


nem az volt h 1 szürke odahajolt hozzá, h kihez beszélsz földlakó, nincs itt senki más, ki az a seregek ura?


tudták az idegeneitek h ki a SEREGEK URA. és rettegtek tőle!


(a biblia említi: az ördögök is hisznek, és rettegnek)



akkor:

miért viselkednek idegeneitek úgy mint a lázadó bukott angyalok? talán mert azok?

2011. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/250 anonim ***** válasza:
70%
Judit az ucsót "lájkolom".
2011. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/250 Judit34 ***** válasza:
21%
kösz. egyébként az eset tényleg igaz.
2011. dec. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/250 A kérdező kommentje:

A kép egy elképzelés róluk. Ezek a lények előttünk fejlődtek ki, kifejleszthettek egypár technológiát, amivel álcázzák magukat. Pl holografikus álcázóberendezéssel embernek látszanak.

Elég furcsa, hogy a tudósok elképzelési, a gyíkemberrel készített interjú (Lacerta-interjú) meg néhány eltérített leírása megegyezik róluk... Puszta véletlen...


"S amíg leszáll ide az 1000 annunaki addig mi lesz? "

-Addig biztos tagadják az idegenek létét.


Szellemi sötétség alatt a más létformák elutasítását értem.


"De Haggard ne feled el hogy az összes ősi írásban szó van arról hogy aki nem az égi hatalom szerint cselekszi az büntetést fog elszenvedni. "

-Mit értesz ez alatt? Büntetés kap, aki krisztusi tanítás szerint él, de nem hiszi el azt a süketséget, mely szerint szóval teremtett minket?

2011. dec. 24. 13:19
 105/250 A kérdező kommentje:

Lehet hogy bolondnak néztek, de én is találkoztam más értelmes lénnyel. Nem szürkével, hanem gyíkemberrel. És nem térítés volt a dolog. Egy erdőben. Az a gyíkember mesélt Istenről, meg olyat is mondott, hogy lélekvándorlás végén egyesül a lelkünk Istennel.


Vagy akiket annunakik/ más emberszerű idegenek térítenek el, azok mind beszélnek Istenről.

2011. dec. 24. 13:24
 106/250 Judit34 ***** válasza:
21%
akivel találkoztál, az a hazugság 1 szelleme volt. a lélekvándorlás tipikus hazugságuk. mint a panteizmus is.
2011. dec. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/250 Judit34 ***** válasza:
21%

ja és kedves kérdező:


meg tudod különböztetni a mágiát a technikától?

2011. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/250 anonim ***** válasza:
70%

Haggard ki mondta hogy szóval teremtett minket?

Azt írja a biblia hogy Isten TEREMTÉ az embert.


Nem utasítottam el más életformák létét ezt honnét szedted?

Sőt én magam is megjegyeztem más életformákat. Többet is.


Tehát adott egy létforma ami az ember előtt alakult ki fejlettebb technikailag s itt él a Földön. De elrejtőzik az ember elől. Holott erősebb is nála. Benned felmerült a kérdés hogy miért?

2011. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/250 anonim ***** válasza:
56%
Pedro és Dönci feladta vagy csak más dolguk akadt?
2011. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/250 Judit34 ***** válasza:
21%

és komolyan:


én láttam már démont, megtérésem előtt nagy ufós voltam, előadásokat tartottam, bújtam ezerrel a Daniken és egyéb könyveket, magazinokat. idéztem szellemet.


mígnem 1x ott állt előttem 1 gonosz lélek, mások is látták, mert többen idéztük. éreztem a gyűlöletét, és keresztet vetettem mire eltűnt. volt akit haza kellett kísérni mert úgy rettegett.


az Úr ezáltal ragadott ki ebből a mocsokból, h hagyta h meglássam "azt".

2011. dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!