Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Evolúció vagy Teremtés?

Evolúció vagy Teremtés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:48
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/250 anonim ***** válasza:
62%

"Kreatív vagyok. De nem minden baromság. Azért van olyan is aki olvas a sorok között."

Azert nem art, ha ne ha az ember olyat ir le, aminek van nemi koze a valosaghoz... Mert lehet kodos lazalmokat eloadni a gyikemberekrol, meg termtesrol, meg a biblia relevas gondolatairol a vilag es az elolenyek letrehozasa kapcsan, de azert lassuk be semmi ertelme. Ez a "tudomany"-nak csufolt topic, ahol illik a mondandot tenyekkel alatamasztani, es az, hogy a "bibliaban ez van" az a legnagyobb joindulattal sem teny.

2011. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/250 A kérdező kommentje:

Pedro, mi itt a baromság? Meg ki ír baromságokat?


Te komolyan elhiszed, hogy nem fejlődött ki előttünk értelmes lény a földön? A csillaggyermek koponyát vagy az annunaki koponyát is idiótaságnak tartod? Meg a vimánákat is?

2011. dec. 24. 21:31
 133/250 anonim ***** válasza:
46%

Vidiripi


Na végre Dönci! Ja s hol nem voltam tény szerű amikor neked válaszoltam?

2011. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/250 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

#kérdező


"Te komolyan elhiszed, hogy nem fejlődött ki előttünk értelmes lény a földön?"

Igen. Én a természettudománynak hiszek, és annak, amit AZ megállapított. És abban szó sincs előttünk létező értelmes életről. (Mellesleg egy értelmes civilizáció messzemenő NYOMOKAT hagy maga után.)


"A csillaggyermek koponyát vagy az annunaki koponyát is idiótaságnak tartod? Meg a vimánákat is?"

Igen. Ja, és abban sem hiszek, hogy a fáraók az annunakik leszármazottai lettek volna. És a vimánákban sem hiszek.


Én a sintót tartom az egyedül és mindenek feletti vallásnak, hiszen 8 millió kami erejével nem szállhat szembe semmi! :-DD


Szóval komolyabban: én teljes meggyőződéssel a természettudományokban hiszek (igen ez is egyfajta hit!!!), és természetesen nem vagyok vallásos, azaz ateista vagyok. Ennek megfelelően csak azt hiszem el, amit tudományosan bebizonyítottak, amit kísérletekkel alátámasztottak, ami ellenőrizhető, megismételhető, és nem azzal magyaráz dolgokat, hogy "azt mondja az írás"...


Ennek megfelelően nem hiszek az ufókban, nem hiszek a szellemekben, nem hiszem, hogy lehet fénysebességnél gyorsabban utazni, nem hiszem, hogy halálom után akár a mennybe, akár a pokolba fogok kerülni.


Ismét elmondom, hogy a hívőkkel együtt én sem tudom, hogy hogyan keletkezett a világegyetem, vagy az élet maga, de én nem is próbálok rá alátámaszthatatlan, bizonyíthatatlan legendákat magyarázatként ráhúzni, és valamilyen természetfeletti lény tetteként, kreálmányaként beállítani. Egyszerűen elismerem, hogy ezt még nem tudom, ezt még nem tudjuk. De a tudomány fejlődik, úgyhogy előbb-utóbb ezekre is fény derül.


Pedro

2011. dec. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/250 A kérdező kommentje:

A gyíkemberek is tudósok "kitalációi". Szerintük a raptorok elérhették az intelligens formát.

Meg én is találkoztam olyan lénnyel. Komolyan mondom.


http://www.youtube.com/watch?v=HHAFNsMP-iM

http://www.youtube.com/watch?v=UiEmem2rFOY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=6HpBgsnJB4c&feature=related

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



A csillaggyermek koponyáját és a megnyúltakat is megvizsgálták, csillaggyermeknél csak az anyát tudták meg, ő amerindid volt, míg az apa DNS-ét meg nem tudták semmilyen földi élőlényhez kötni, ezért vehetjük, hogy ő idegen-ember hibrid volt. Továbbá megállapították a fogak alapján is, hogy a csillaggyermek valójában felnőtt volt és felnőttként halálozott el.


http://www.youtube.com/watch?v=lb-5l9HGvp8


A megnyúlt koponyákat is a NatGeon mutatták, az ő esetükben mind az anya, mind az apa DNS-e ismeretlen lénytől származik.


Fénynél lehet gyorsabban utazni.

[link]


Elképesztő, hogy a tárgyi bizonyítékok ellenére sem fogjátok fel, hogy a legtöbb dinoszauruszt atomháború pusztította ki, illetve hogy voltak idegenek nálunk.

2011. dec. 24. 23:21
 136/250 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

#kérdező


Az ufók valóban itt jártak, ez a kép is bizonyítja, hiába is próbálják eltitkolni:

[link]


És nem csak ezt találták, hanem sok mást is, például:


vámpír koponyát:

[link]


küklopsz koponyát:

[link]


kockafejű koponyát:

[link]


Találtak bizonyítékot, hogy léteztek tündérek:

[link]


Sőt egy ügyes fotósnak sellőket is sikerült lefényképeznie:

[link]


Ezek után engem már nem tudsz egy gyíkember fotóval meglepni! :-DD


Pedro

2011. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/250 A kérdező kommentje:

Pedro


Miért gúnyolódsz? Én tudósoktól szedem ezen dolgokat.

UFO és idegen lények témában tudósoknak és katonáknak hiszek.


Ha nem lennének gyíkemberek, akkor nem kapnák fel a kongresszusban a vizet mert egy bíró legyíkemberezte Newton Gingrich-t.

2011. dec. 25. 00:49
 138/250 Judit34 ***** válasza:
21%

telepátiával a szellemek (angyalok) kommunikálnak, mert nincs fizikai testük, így hangszalagjaik sem.


ne gyertek azzal a sükettel h az "fejlettebb" kommunikáció....


ha az ufókban hús-vér lény akárkik ülnek,akkor miért nem hangszalagokkal kommunikálnak? mert ezek szellemek, bukott angyalok. ezért sem lehet más civilizáció rajtunk kívül.

2011. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/250 Judit34 ***** válasza:
21%

azt gondolom, h az eltérítéseknél valamiféle igézetet bocsátanak az emberre, megzavarják a normális percepciót, álmokat, látomásokat idéznek elő, amik megtévesztően hasonlíthatnak a valóságra. NEM KÉTLEM, H VALÓSÁGNAK HISZIK.


az indiai guruk asztrál utazásai "más világokba" szellemi utazások, a testük ott fexik a földön....


az ufó "eltérítéseknél" is ez van nagy valószínűség szerint.

2011. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/250 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Miért gúnyolódsz?"

Nem gúnyolódom. Csak szeretném megmutatni, hogy "bizonyítékot" BÁRMIRE lehet találni. Még ilyenekre is!


"Én tudósoktól szedem ezen dolgokat."

És melyik tudományos műből??? Mert én még nem találkoztam olyan tudományos szakvéleménnyel, amely pl. a gyíkembereket valósnak fogadná el.


"UFO és idegen lények témában tudósoknak és katonáknak hiszek."

Végzett katonatiszt vagyok, 1981-ben végeztem a Killián György repülőtiszti főiskolán. Most akkor hiszel nekem? :-DD


"Ha nem lennének gyíkemberek, akkor nem kapnák fel a kongresszusban a vizet mert egy bíró legyíkemberezte Newton Gingrich-t."

Anyósom is megsértődik, mikor lesárkányozom - de ez nem jelenti azt, hogy léteztek sárkányok...


TUDOMÁNYOS HIVATKOZÁSOKAT szeretnék végre látni, nem pedig újabb utalásokat arra aki látta azt aki beszélt vele. A hitelességnek egyik alapfeltétele, hogy amit állítotok, az bizonyítható legyen. (És persze nem olyan fotókkal, mint amiket én is belinkeltem...)


Pedro

2011. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!