Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A biológia érettségi alapkövet...

A biológia érettségi alapkövetelményei?

Figyelt kérdés

Ezen a webhelyen találhatók?

[link]

Ha ezt mind tudom, 90%-osra meg tudom írni az emelt érettségit. Emellett, ha emeletez, csak az emelt részt kell néznem, vagy a középszintet is? Köszönöm előre is a válaszokat!



2014. jún. 11. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Innen tájékozódj: [link]

Lehet, hogy ugyanaz, nem néztem, de ez hivatalos és hiteles.

2014. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, ugyan az. Köszönöm!

Azt nem tudod, hogy emelten, a középszintet is tudnom kell-e vagy csak az emelt anyagot?:)

2014. jún. 11. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt, természetesen, ami az emelt oszlopban van, az a kiegészítés.
2014. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt szintű anyag elmélyítése a középszintűnek. Vagyis mindkettő kell.
2014. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindent tudsz amit a kritérium rendszerben megtalálható, akkor simán megtudod a 90%-ot csinálni, ha begyakoroltad lőtte a feladattípusokat.


A közép, és az emelt szintűeket is együtt kell tudnod, hiszen mint írták előttem az emelt szint a középszintű tudásanyag további elmélyítése, tovább bővítése.

2014. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! :D
2014. jún. 11. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen, meg tudom erősíteni az előttem hozzászólót!

Én ki is dolgoztam az egész követelményrendszert, és az alapján készültem, és tegnap hibátlanra szóbeliztem, az írásbelim meg 85% lett --> tehát pont 90% lett az egész együtt :D

2014. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!