Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mikorra tudja a tudomány...

Mikorra tudja a tudomány megfejteni majd a női agy logikáját?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 21:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Ha Te mondod 10-es.:)
2014. aug. 18. 22:20
 12/29 anonim ***** válasza:
18%
Idéztem a saját kommented ből !!! Na látod most kezdheted megfejteni a logikánkat !!
2014. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Akkor Te most azt hiszed,hogy megtámadtalak? Amikor leírtam,hogy támadás ér titeket,akkor nem magamra gondoltam,tehát nem én támadok. Tessék megfejtettem.
2014. aug. 18. 22:26
 14/29 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban mindig két fél van. Egyik az, amelyiknek állandóan igaza van, a másik pedig a férfi. Ez felsőbbrendű kapcsolatokban nem így működik. Nem kell megérteni egymás logikáját, csak sejteni, és megközelítőleg következtetni lehet, a másik következő lépésére, és ebben rejlik az, hogy kis örömöket okozunk egymásnak. És mindigis az lesz a cél, hogy szaporodjunk, mert az van a génjeinkben, hogy a nemi aktus a legfennségesebb érzés a világon.


Mondom én a csi-fi rajongó, aki abban hosz, hogy az érzések fölöslegesek, mert azok negatív értelemben befojásolják a döntéseinket. De az előbbi bekezdés az ami, manapság történik, és lassan kimerülve még kb. félmillió évig

2014. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
59%
@kérdező ,, gondolom nem vagy tudós mégis sikerült megfejteni a logikánkat gratulálok , csak kemény 5 perc kellett hogy felfogd ,
2014. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Na,és mi a nyereményem?
2014. aug. 18. 22:38
 17/29 anonim ***** válasza:
14%

A nyereményed a saját tudatlanságod , bunkóságod és hogy te tulajdonképpen egész életedben egy szánalmas VESZTES vagy és valószínűleg se barátnőd , se feleséged nem lesz amíg önmagadat adod mert te sajátmagadtól vagy egy gyökér - na ezt kapod az élettől -

Ezt a kérdést meg tőlem : mi a francért tetted fel ezt a kérdést ??? Talán egy nő okosabb volt nálad ?? ( biztos nem volt nehéz dolga ) egy nagy szánalom vagy !!!!

2014. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
51%

neked mi bajod 56% os ?

megjott?

dominans csajszi lehetsz :D

2014. aug. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Most már nem 56%-os,csak 53-as.:) Kezd a női logikád szintje csökkenni.
2014. aug. 19. 09:12
 20/29 anonim ***** válasza:
59%
Minek ezt ennyire mellre szívni?Meg ha szerinted olyan ostoba a kérdés, akkor miért alacsonyodsz le a válaszoláshoz?
2014. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!